Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Pod Szyszkami Krotoszyn
Pod Szyszkami Koźmin

Źle się czułam w swoim ciele

2022-11-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Zdrowie
  6. /
  7. Źle się czułam w...
Źle się czułam w swoim ciele
PANCOM

Jak poznałam pana Piotra? Umówiła mnie moja starsza córka. Jej koleżanka organizowała w swoim salonie kosmetycznym indywidualne spotkania z dietetykiem. Była to taka wstępna rozmowa. Upłynęło półtora miesiąca, zanim zdecydowałam się na następne spotkanie. Źle się czułam w swoim ciele. Wspominałam mężowi o pójściu do dietetyka. Stwierdził, że to nic nie da, że nie schudnę. Tym bardziej chciałam udowodnić, że jest to możliwe. Poprosiłam córkę, aby umówiła mnie z dietetykiem.

Dziś mogę powiedzieć, że się udało. Schudłam w ciągu ośmiu miesięcy 13 kg. Może nie jest to jakiś rewelacyjny wynik, jednak jestem bardzo zadowolona. Dieta dobrana przez pana Piotra jest idealna, są uwzględnione w niej moje upodobania smakowe. Jedzenie jest przyjemnością i rytm posiłków jest także przystosowany do mojego trybu życia. Zdaję sobie sprawę, że efekty diety byłyby lepsze, gdybym miała więcej wysiłku fizycznego, ale ze względu na problemy ze stawami kolanowymi i biodrowymi jest on trochę ograniczony. Nie znaczy to jednak, że się nie zmuszam. Na początku diety chodziłam na spacery po 45 minut dziennie, przez trzy dni w tygodniu. Potem ze względu na silny ból kolana i zalecenia ortopedy musiałam z nich zrezygnować. Byłam zawiedziona, bo się do nich przyzwyczaiłam i zaczęło mi ich brakować. Zastąpił je rower stacjonarny. Pan Piotr jest dobry dietetykiem, potrafi słuchać, zmobilizować do działania. Polecam każdemu, kto potrzebuję pomocy dietetyka. Samemu trudno osiągnąć efekty, a stosując różnego rodzaju diety, można sobie zrobić krzywdę. Do tego potrzebny jest specjalista, który dobierze odpowiednią dietę i ją ukierunkuje.

(CZYTELNICZKA)

– Składam pani Elżbiecie ogromne gratulacje! Jestem pełen podziwu za zaangażowanie i siłę, jaką włożyła w aktywność fizyczną, aby sprostać wyzwaniu. Bardzo się cieszę, że nasza współpraca, oparta na doskonale dobranych potrawach, dostarczyła pani Elżbiecie wiele radości i zadowolenia. I z tego, co wiem, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Życzę wytrwałości i powodzenia – powiedział dietetyk prowadzący, Piotr Kaźmierczak z Poradni Dobry Dietetyk w Jarocinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × 2 =

YouTube

Agencja Reklamowa GL
DAP TRANS
MRÓWKA - KROTOSZYN
Motosdodoła
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
IMPULS ZDUNY
EDI
Dietetyk Kaźmierczak
Jarmużek
Zajączek
MATYLA
BHP RABENDA
TK DACHY
BGP
Agencja Reklamowa GL