2. /
  4. /
  5. 11 goli w meczu...
Dariusz Rozum

W 10. kolejce V ligi Piast Kobylin przegrał ze Zjednoczonymi Rychwał aż 3:8! Siedem goli strzelił Przemysław Skibiszewski!

W pierwszej połowie gospodarze zdemolowali kobylinian. W 3. minucie wynik otworzył P. Skibiszewski, wykorzystując rzut karny. Niedługo potem Wiktor Naworski podwyższył na 2:0. W 35. minucie P. Skibiszewski ponownie pokonał bramkarza Piasta, a następnie wykorzystał kolejny rzut karny. Tuż przed przerwą ten zawodnik czwarty raz wpisał się na listę strzelców.

Po zmianie stron Piast próbował się podnieść z kolan i odrobił część strat. W 49. minucie Patryk Wciórka skierował piłkę do bramki, później Mateusz Wachowiak po zagraniu Mateusza Olikiewicza pokonał bramkarza gospodarzy, a w 70. minucie M. Olikiewicz wślizgiem ulokował futbolówkę w siatce.

Zjednoczeni odpowiedzieli kolejnymi trzema trafieniami, a wszystkie były autorstwa P. Skibiszewskiego, który tym samym strzelił siedem goli!

Zjednoczeni Rychwał – Piast Kobylin 8:3 (5:0)

BRAMKI: 1:0 – Przemysław Skibiszewski (2′ karny), 2:0 – Wiktor Naworski (10′), 3:0 – Przemysław Skibiszewski (35′), 4:0 – Przemysław Skibiszewski (41′ karny), 5:0 – Przemysław Skibiszewski (44′), 5:1 – Patryk Wciórka (49′), 5:2 – Mateusz Wachowiak, 5:3 – Mateusz Olikiewicz (70′), 6:3- Przemysław Skibiszewski, 7:3 – Przemysław Skibiszewski, 8:3 – Przemysław Skibiszewski

PIAST: Krawczyszyn – Frąckowiak (K. Jędrzejak), Kokot, Ratajczak, Kubiak, Smektała, Olikiewicz, Szymanowski, Snela, Knuła, Wachowiak (84′ E. Jędrzejak)