Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

140-lecie sulmierzyckiej OSP

2017-10-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. 140-lecie sulmierzyckiej OSP
140-lecie sulmierzyckiej OSP

W niedzielę, 17 września, odbyły się uroczystości z okazji 140-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach. Jubileusz był dobrą okazją do wręczenia medali i odznaczeń.

 

Uroczystości rozpoczęły się od przemarszu uczestników, w asyście sulmierzyckiej orkiestry dętej i pocztów sztandarowych, pod dowództwem dha Wojciecha Marciniaka, na sulmierzycki rynek. Tam odbyła się część oficjalna, w trakcie której m.in. wręczono odznaczenia i medale zasłużonym strażakom. Nie zabrakło oczywiście okolicznościowych przemówień.

Złotym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa” uhonorowany został druh Janusz Paduch, srebrnym – druhowie Karol Gibasiewicz, Wojciech Machnik i Wojciech Ostojski, a brązowym – druhowie Adam Słowiński i Wojciech Wieczorek.

Odznakę „Strażak wzorowy” wręczono druhom Mariuszowi Kalakowi, Sebastianowi Kokotowi i Markowi Stankiewiczowi. Z kolei brązową odznakę „Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza” przyznano Klaudii Ulicznej, Erykowi Gibasiewiczowi, Arturowi Gibasiewiczowi, Szymonowi Wojtkowskiemu, Piotrowi Breierowi, Szymonowi Wujczykowi i Piotrowi Kokotowi.

Członkowie OSP w Sulmierzycach dziękują sponsorom oraz wszystkim darczyńcom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji jubileuszu, a także tym osobom, które od wielu lat wspierają działania jednostki.

(NOVUS)

FOT. www.sulmierzyce.pl

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum
Merlin
M-partner

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...