Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

140-lecie sulmierzyckiej OSP

2017-10-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. 140-lecie sulmierzyckiej OSP
140-lecie sulmierzyckiej OSP

W niedzielę, 17 września, odbyły się uroczystości z okazji 140-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach. Jubileusz był dobrą okazją do wręczenia medali i odznaczeń.

 

Uroczystości rozpoczęły się od przemarszu uczestników, w asyście sulmierzyckiej orkiestry dętej i pocztów sztandarowych, pod dowództwem dha Wojciecha Marciniaka, na sulmierzycki rynek. Tam odbyła się część oficjalna, w trakcie której m.in. wręczono odznaczenia i medale zasłużonym strażakom. Nie zabrakło oczywiście okolicznościowych przemówień.

Złotym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa” uhonorowany został druh Janusz Paduch, srebrnym – druhowie Karol Gibasiewicz, Wojciech Machnik i Wojciech Ostojski, a brązowym – druhowie Adam Słowiński i Wojciech Wieczorek.

Odznakę „Strażak wzorowy” wręczono druhom Mariuszowi Kalakowi, Sebastianowi Kokotowi i Markowi Stankiewiczowi. Z kolei brązową odznakę „Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza” przyznano Klaudii Ulicznej, Erykowi Gibasiewiczowi, Arturowi Gibasiewiczowi, Szymonowi Wojtkowskiemu, Piotrowi Breierowi, Szymonowi Wujczykowi i Piotrowi Kokotowi.

Członkowie OSP w Sulmierzycach dziękują sponsorom oraz wszystkim darczyńcom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji jubileuszu, a także tym osobom, które od wielu lat wspierają działania jednostki.

(NOVUS)

FOT. www.sulmierzyce.pl

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...