Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Przy konsolach też grali dla Marcelka

2020-01-08
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Przy konsolach też grali...
Przy konsolach też grali dla Marcelka

5 stycznia w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury odbył się czwarty turniej PlayStation FIFA KLF CUP 1vs1. Zwyciężył Hubert Konarczak. W trakcie zawodów zbierano środki dla chorego Marcelka.

 

 

Czwarty turniej PlayStation FIFA KLF CUP 1vs1, przeprowadzony w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury, zgromadził 32 zawodników, którzy podzieleni zostali na osiem grup. Z każdej do dalszej fazy awansowało po dwóch najlepszych graczy. Do finału dotarli Hubert Konarczak i Krystian Zalewski. Po zaciętej walce pierwszy z wymienionych wygrał 2:0. W pojedynku o trzecie miejsc Mikołaj Kaźmierczak pokonał także 2:0 Przemysława Jankowskiego. Podczas rozgrywek prowadzona była zbiórka pieniędzy, które przekazane zostały na rzecz Marcela.

– Jestem zadowolony, że turniej cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Mimo iż kilkukrotnie nagłaśniałem temat zbiórki, zebraliśmy skromną kwotę 100 złotych. Może niewiele, ale zawsze coś. Ludzie z zewnątrz nie zjawili się kibicować, więc cała kwota jest zasługą zawodników, a trzeba podkreślić, że większość z nich jest w wieku szkolnym. Mimo wszystko miło, że udało nam się pomóc choć w taki sposób – podsumował Krystian Jankowski, organizator rozgrywek.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek