Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

A Seree Tee mistrzem jesieni

2017-11-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. A Seree Tee mistrzem...
A Seree Tee mistrzem jesieni

Najprawdopodobniej ostatnią kolejkę ligową w tym roku rozegrały w minioną sobotę zespoły rywalizujące w krotoszyńskich rozgrywkach Playareny. Po pierwszej rundzie na czele stawki jest ubiegłoroczny triumfator – A Seree Tee.

 

Były plany, aby za tydzień rozegrać zaległą, szóstą serię spotkań, ale z powodów technicznych przesunięto ją na wiosnę. Mistrzem jesieni została ekipa A Seree Tee, która w XI kolejce pokonała Albatrosy 11:2. Mecz rozegrany został w czwartek, ponieważ ekipa z Bud rywalizuje w rozgrywkach halowych w Dobrzycy.

Na drugiej pozycji plasuje się LZS Kobierno-Tomnice, który ograł Dream Team 4:2. Wicelider rozpoczął sezon od porażki z MTV, a później spisywał się coraz lepiej i zasłużenie zajmuje drugie miejsce, udowadniając tym samym, iż dojście w zeszłym sezonie do finału Pucharu Krotoszyna nie było dziełem przypadku.

Trzeci, ze stratą dwóch oczek do LZS-u, jest Pancom. Drużyna ze Zdun zremisowała z Żubrami 6:6. Sędzia musiał doliczyć ponad siedem minut, ponieważ kontuzji doznał podstawowy bramkarz Pancomu. Na szczególną uwagę zasługuje trafienie Łukasza Konopki, który pokonał rezerwowego golkipera Żubrów strzałem z połowy boiska.

Tuż za podium jest spory ścisk. MTV, Albatrosy oraz Igloo mają po 21 punktów. Rozdrażewianie rozgromili Hornets 16:2, a drużynie Igloo Brodziaki mecz oddały walkowerem. Ponadto Strażnicy pokonali Tornado 8:4. Jesienna runda nie była udana dla drugiego z tych zespołów, który musiał radzić sobie bez dwóch etatowych bramkarzy – Marcina Klupy i Remigiusza Kaźmierczaka.

(GRZELO)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...