Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

APR wróciła do gry i zaprasza na #bezpiecznytrening!

2020-06-01
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. APR wróciła do gry...
APR wróciła do gry i zaprasza na #bezpiecznytrening!
Media sort baner w tekstach

W Krotoszynie po ponad dwóch miesiącach przerwy szkolenie najmłodszych mieszkańców z zakresu piłki nożnej znów jest możliwe. Akademia Piłkarska Reissa, jako jeden z pierwszych klubów, opracowała kompleksowe wytyczne zgodne z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, by treningi były w pełni bezpieczne i komfortowe.

 

 

Bezpieczne treningi cechują się m.in. udziałem maksymalnie 14 zawodników w treningu; zachowaniem bezpiecznej odległości między zawodnikami w trakcie zajęć; regularną dezynfekcją rąk zawodników oraz sprzętu treningowego; specjalnie przygotowanymi planami treningowymi, które pozwalają rozwijać indywidualne umiejętności adeptów piłki nożnej.

Akademia spełnia wszystkie wymogi, a co więcej – oprócz dwóch treningów w godzinach popołudniowych na boisku przy ul. Kołłątaja 5 – zapewnia również kompleksowe materiały online w ramach stworzonej Akademii Piłkarskiej Online. Każdy zawodnik otrzymuje dodatkowo treningi online, zadania domowe, gry i artykuły, które realizować może w domu.

– Niezmiennie od lat bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas priorytetem, dlatego wprowadziliśmy szereg zmian i zasad w funkcjonowaniu wznowionych treningów, które mają na celu chronić zarówno zawodników, jak i trenerów oraz rodziców – mówi Piotr Matecki, prezes APR.

Co ważne, Akademia uruchomiła specjalne grupy treningowe dla wszystkich zainteresowanych nowych zawodników. Naborami objęte są grupy: skrzat (4-6 lat), żak (7-9 lat), orlik (10-11 lat) oraz młodzik (12-13 lat). W dwóch próbnych treningach mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Co ważne, grupy treningowe dopasowane są wiekiem oraz umiejętnościami, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój każdego małego piłkarza. Każdy uczestnik treningów objęty jest również ubezpieczeniem, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo.

Wykorzystaj najlepszą porę roku do aktywności na świeżym powietrzu i umów się na zapoznawcze zajęcia. Dowiedz się więcej o miejscu i godzinach treningów u koordynatorki, Agnieszki Kossmann, pod numerem telefonu 511 076 527 lub mailowo: a.kossmann@akademiareissa.pl.

Zadbaj o aktywność swojego dziecka, gdy nie odbywają się zajęcia ruchowe w przedszkolach oraz lekcje WF-u w szkołach i dołącz do biało-pomarańczowej drużyny!

(RED)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
MediaSort
M-Partner
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek