Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Aresztowany za posiadanie narkotyków

2019-01-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Aresztowany za posiadanie narkotyków
Aresztowany za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Krotoszyna, którzy zajmują się przestępczością narkotykową, zatrzymali 42-latka, podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania samochodu, w którym zastali mężczyznę, policjanci zabezpieczyli blisko kilogram marihuany.

 

8 stycznia funkcjonariusze z krotoszyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Był on już wcześniej karany za tego typu przestępstwo. Z pozyskanych informacji wynikało, że 42-latek może posiadać znaczną ilość narkotyków. Po przeprowadzonej obserwacji policjanci, wiedząc już, że podejrzany ma narkotyki, natychmiast go zatrzymali.

W trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze zabezpieczyli blisko kilogram zielono-brązowego suszu roślinnego, który był schowany w torbie znajdującej się na przednim siedzeniu pasażera. Badanie substancji wykazało, iż jest to marihuana, o łącznej wadze 862,77 gramów. Z takiej ilości możliwe było wytworzenie ponad tysiąca porcji handlowych substancji odurzających. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 30 tys. zł.

42-letni mieszkaniec Krotoszyna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zastosowano wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

(NOVUS)

FOT. KPP Krotoszyn

Archiwum
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Gościniec
Kamienica
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla

Ankieta

Co myślisz o Ławce Niepodległości?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...