Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Kultura

Grzegorz Turnau na koncercie Lions Clubu

Grzegorz Turnau na koncercie Lions Clubu

2018-04-17 / Kultura
W niedzielę w kinie Przedwiośnie odbył się koncert charytatywny, na którym wystąpił Grzegorz Turnau. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Mai i Oliwii Drońskich. Organizatorem był Lions Club Krotoszyn, we współpracy z Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury.
Robię to, co kocham!

Robię to, co kocham!

2018-03-29 / Kultura
Z Kacprem Rucińskim, pochodzącym z Malborka, znanym stand-uperem, przy okazji jego wizyty w Krotoszynie rozmawiał Michał Kobuszyński.
Bóg jest mięsożerny

Bóg jest mięsożerny

2018-03-28 / Kultura
Przed kilkoma dniami w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie z programem „Bóg jest mięsożerny” wystąpił znany w Polsce stand-uper - Kacper Ruciński. Wydarzenie przyciągnęło liczną grupę publiczności.
Koncert fortepianowy profesora Stefańskiego

Koncert fortepianowy profesora Stefańskiego

2018-03-26 / Kultura
W auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbył się koncert profesora Andrzeja Stefańskiego, Honorowego Obywatela Krotoszyna. Publiczność mogła wysłuchać utwory takich kompozytorów jak Bach, Mozart, Schumann czy Chopin.
Strefy widzenia

Strefy widzenia

2018-03-18 / Kultura
9 marca w krotoszyńskiej galerii Refektarz odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej ,,Strefy Widzenia” autorstwa Grzegorza J. Kosmali z Ostrzeszowa. Ekspozycję można oglądać do 30 marca.
Konkurs na najpiękniejszą pisankę

Konkurs na najpiękniejszą pisankę

2018-03-05 / Kultura
Ośrodek Kultury w Koźminie Wielkopolskim zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze pisanki”. Zabawa jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży, przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Prace można zgłaszać do 14 marca.
Muzyczne manewry w Bili

Muzyczne manewry w Bili

2018-03-03 / Kultura
W sobotę, 24 lutego, w Krotoszyńskim Centrum Bilardowym „Bila” odbył się koncert dwóch lokalnych zespołów. Dla licznie przybyłej widowni wystąpiły rockowy aGain i hip-hopowy NUW.
Muzyka dawnych wieków

Muzyka dawnych wieków

2018-02-26 / Kultura
W dniach 20-25 lutego w Kaliszu i wielu miejscowościach południowej Wielkopolski odbywał się 40. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej „Schola Cantorum”. Wydarzenie to ponownie dotarło także do Krotoszyna.
Malarstwo to stan umysłu

Malarstwo to stan umysłu

2018-02-15 / Kultura
9 lutego w galerii Refektarz Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury odbyło się otwarcie kolejnej wystawy. Jej autorką jest artystka z Gostynia - Aleksandra Adamczak, która zaprezentowała swoje malarstwo olejne.
Jubileusz Teatru Seniora

Jubileusz Teatru Seniora

2018-02-13 / Kultura
W styczniu koźmiński Teatr Seniora świętował 5-lecie działalności. Z okazji jubileuszu w kinie Mieszko aktorzy wystąpili w specjalnym urodzinowym repertuarze. Na występ pod hasłem „To już 5 lat” składały się fragmenty różnych spektakli i programów Teatr Seniora.
Pięciolecie Bili

Pięciolecie Bili

2018-02-09 / Kultura
W sobotę, 3 lutego, Krotoszyńskie Centrum Bilardowe „Bila” świętowało swoje pięciolecie. Z okazji jubileuszu zorganizowano imprezę, na którą przybył tłum gości. Nie zabrakło tortu urodzinowego.
Siódmy koncert krotoszyńskich VIP-ów

Siódmy koncert krotoszyńskich VIP-ów

2018-02-06 / Kultura
W niedzielę już po raz siódmy odbył się Koncert Charytatywny „VIP-y śpiewają”. Na scenie w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie jak co roku swoje umiejętności wokalne zaprezentowały znane w powiecie osobistości.
Dla babć i dziadków

Dla babć i dziadków

2018-02-03 / Kultura
Krotoszyńska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Razem zorganizowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na imprezę przybyło liczne grono gości.
Laureaci zostali nagrodzeni

Laureaci zostali nagrodzeni

2018-02-01 / Kultura
W ośrodku kultury w Koźminie Wlkp. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Przyznano 17 nagród i 19 wyróżnień.
Autoportret jesienny

Autoportret jesienny

2018-01-25 / Kultura
Za nami finał 26. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Poetyckiego ,,Autoportret Jesienny Krotoszyn 2017". Spotkanie z poezją uświetnił koncert duetu Babu Król.
Wspólne kolędowanie

Wspólne kolędowanie

2018-01-22 / Kultura
14 stycznia w koźmińskiej Farze odbył się koncert kolęd i pastorałek. Gospodarzem i organizatorem wydarzenia był Chór im. Cz. Czypickiego z dyrygentem Kasprem Ekertem. Chórzyści zaprosili do wspólnego kolędowania Koźmińską Orkiestrę Dętą oraz zespoły młodzieżowe.
Strona 1 z 41234


Przejdź do: Starsze aktualności gazety
Archiwum
Impuls
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Aparatus
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...