Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Polityka

Komunikacyjne postulaty

Komunikacyjne postulaty

2018-10-17 / Polityka
W miniony czwartek przy dworcu PKP w Krotoszynie odbyła konferencja prasowa Konrada Nowackiego z partii Razem, kandydata z naszego okręgu z pozycji nr 1 do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. W głównej mierze zwrócił uwagę na problem transportu publicznego.
Spotkanie z kandydatami koalicji

Spotkanie z kandydatami koalicji

2018-10-11 / Polityka
W trakcie niedawnej konferencji Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska – Platforma / Nowoczesna przedstawiono kandydatów do sejmiku w wyborach samorządowych. Z okręgu leszczyńskiego o miejsce w sejmiku będą się ubiegać Ewa Panowicz i Włodzimierz Szewczyk.
Lewica liczy na 12 procent

Lewica liczy na 12 procent

2018-10-02 / Polityka
21 września w Krotoszynie odbyła się konferencja prasowa struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na spotkaniu ogłoszono liderów list wyborczych ugrupowania z okręgu nr 6 w nadchodzących wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.
Chcą zmienić samorząd

Chcą zmienić samorząd

2018-09-19 / Polityka
W miniony piątek na krotoszyńskim rynku odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia „Krotoszyn na Nowo”. W trakcie spotkania przedstawiono zarys programu wyborczego oraz kandydata na burmistrza Krotoszyna i część kandydatów do Rady Miejskiej.
Listy kandydatów ustalone

Listy kandydatów ustalone

2018-09-18 / Polityka
W miniony piątek doszło do spotkania kandydatów do Rady Miejskiej w Krotoszynie i Rady Powiatu Krotoszyńskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Poznaliśmy tym samym ostateczny kształt list na zbliżające się wybory samorządowe.
Krzysztof Kubik opuszcza szeregi PiS-u

Krzysztof Kubik opuszcza szeregi PiS-u

2018-09-13 / Polityka
W minionym tygodniu jeden z czołowych krotoszyńskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Kubik, publicznie ogłosił swoje odejście z tego ugrupowania. W wydanym oświadczeniu nie szczędził słów krytyki wobec działań lokalnych struktur oraz niektórych reform partii rządzącej.
Czeka nas walka o Polskę…

Czeka nas walka o Polskę…

2018-08-31 / Polityka
29 sierpnia do Krotoszyna przyjechał Władysław Kosiniak-Kamysz, poseł na Sejm RP i prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Odwiedził plac budowy nowego skrzydła szpitala i zrewitalizowany rynek, a w kinie Przedwiośnie spotkał się z działaczami lokalnych struktur PSL.
Znamy kandydatów PiS na burmistrzów

Znamy kandydatów PiS na burmistrzów

2018-08-11 / Polityka
W środę, 8 sierpnia, w biurze Prawa i Sprawiedliwości w Krotoszynie odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono pierwszy rząd kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych.
Poseł Mosiński o programie Dobry Start

Poseł Mosiński o programie Dobry Start

2018-06-28 / Polityka
22 czerwca odbyła się konferencja prasowa z udziałem Jana Mosińskiego, posła Prawa i Sprawiedliwości. Parlamentarzysta przede wszystkim mówił o założeniach nowego programu rządowego Dobry Start.
Nasze ideały się nie zmieniają

Nasze ideały się nie zmieniają

2018-06-04 / Polityka
W maju w Biadkach odbyło się coroczne święto powiatowych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego. Uroczystości zainaugurowała msza św. w Kościele pw. Św. Izydora Oracza. W dalszej części nie brakowało okolicznościowych przemówień liderów ludowców. Przyjęto też nowych członków.
Polska jest jedna

Polska jest jedna

2018-05-24 / Polityka
W minioną niedzielę w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z posłami PiS - Tomaszem Ławniczakiem i Łukaszem Schreiberem. Zorganizowano je w ramach akcji ,,Polska jest jedna”, ogłoszonej podczas kwietniowej Konwencji Zjednoczonej Prawicy przez Jarosława Kaczyńskiego.
Senator Mikołajczyk o sprawach lokalnych i nie tylko

Senator Mikołajczyk o sprawach lokalnych i nie tylko

2018-05-08 / Polityka
Pod koniec kwietnia w biurze Prawa i Sprawiedliwości w Krotoszynie odbyła się kolejna konferencja prasowa z udziałem senatora Łukasza Mikołajczyka. Parlamentarzysta poruszył wiele tematów ogólnopolskich oraz lokalnych.
Niejasności coraz więcej…

Niejasności coraz więcej…

2018-02-19 / Polityka
W biurze powiatowym PiSi odbyła się konferencja prasowa z udziałem senatora Łukasza Mikołajczyka, jego asystenta - Jarosława Kubiaka, a także mecenasa Jakuba Kalaka. Rozmawiano przede wszystkim na temat wizyty parlamentarzysty w UM w Krotoszynie i rozliczeń finansowych klubów sportowych.
Odbudowujemy rynek pracy

Odbudowujemy rynek pracy

2018-01-29 / Polityka
W krotoszyńskim biurze Prawa i Sprawiedliwości odbyła się konferencja prasowa z udziałem posła Jana Mosińskiego. Spotkanie było okazją do podsumowania pracy parlamentarnej, skomentowania wydarzeń politycznych oraz omówienia zamierzeń na ten rok.
Zmiana w rządzie była wyczekiwana

Zmiana w rządzie była wyczekiwana

2018-01-24 / Polityka
W biurze Prawa i Sprawiedliwości w Krotoszynie odbyła się konferencja prasowa senatora Łukasza Mikołajczyka. Parlamentarzysta skomentował niedawną rekonstrukcję rządu, mówił też o sprawach lokalnych i zbliżających się wyborach samorządowych.
Noworoczne spotkanie ludowców

Noworoczne spotkanie ludowców

2018-01-12 / Polityka
W sali wiejskiej w Orpiszewie odbyło się spotkanie noworoczne członków i sympatyków powiatowych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego. Rozmawiano o ostatnich wydarzeniach politycznych i o planach partii w związku z tegorocznymi wyborami samorządowymi.
Strona 1 z 212


Przejdź do: Starsze aktualności gazety
Archiwum
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Gościniec
Kamienica
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla

Ankieta

Co myślisz o Ławce Niepodległości?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...