Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Pluszaki

Publicystyka

Koty ważniejsze od wizyty ministra…

Koty ważniejsze od wizyty ministra…

2017-09-21 / Publicystyka
W minioną środę do Kobylina przyjechał Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji. Tymczasem na stronie internetowej gminy Kobylin kompletna cisza na temat tego – co by nie mówić, ale jednak znaczącego - wydarzenia.

Zajmij się swoim życiem!

2016-10-27
Przed nami czas zadumy, czas refleksji. Czas, by wspomnieć tych, z którymi spotkamy się dopiero w zaświatach. Sam 1 listopada odwiedzę o kilkanaście (!) mogił więcej niż przed rokiem. W związku z tym nasuwają mi się dziesiątki pytań. I wcale nie chodzi o kwestie egzystencjalne.

Czas skończyć z prowizorką!

2016-09-26
Jak zapewne wielu Czytelników wie, jedną z moich pasji jest sędziowanie meczów piłkarskich. Według badań robionych przez telewizję Canal Plus zawód arbitra piłkarskiego znalazł się w trójce najtrudniejszych i najbardziej znienawidzonych przez społeczeństwo. Jak wiadomo, każdy najlepiej zna się na przepisach piłki nożnej, nie wspominając już o trenowaniu czy samej grze. Szkoda tylko, że jak zada się przeciętnemu kibicowi pytanie, jak wygląda okładka książki o przepisach piłki nożnej, to ów nie ma o tym zielonego pojęcia…
Fines
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy jesteś za swobodnym dostępem obywateli do broni?
Loading ... Loading ...