Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Publicystyka

Co wolno wojewodzie…

2018-02-21
W ostatnich tygodniach w naszym powiecie pojawił się problem z nazewnictwem ulic. W związku z przyjętą w sejmie ustawą dekomunizacyjną z przestrzeni publicznej, czyli np. z pomników, ulic, budowli itd., mają znikać wszelkie ślady propagujące komunizm lub inne zbrodnicze ustroje. Wykonanie ustawy nadzorować ma wojewoda.
Koty ważniejsze od wizyty ministra…

Koty ważniejsze od wizyty ministra…

2017-09-21 / Publicystyka
W minioną środę do Kobylina przyjechał Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji. Tymczasem na stronie internetowej gminy Kobylin kompletna cisza na temat tego – co by nie mówić, ale jednak znaczącego - wydarzenia.

Zajmij się swoim życiem!

2016-10-27
Przed nami czas zadumy, czas refleksji. Czas, by wspomnieć tych, z którymi spotkamy się dopiero w zaświatach. Sam 1 listopada odwiedzę o kilkanaście (!) mogił więcej niż przed rokiem. W związku z tym nasuwają mi się dziesiątki pytań. I wcale nie chodzi o kwestie egzystencjalne.

Czas skończyć z prowizorką!

2016-09-26
Jak zapewne wielu Czytelników wie, jedną z moich pasji jest sędziowanie meczów piłkarskich. Według badań robionych przez telewizję Canal Plus zawód arbitra piłkarskiego znalazł się w trójce najtrudniejszych i najbardziej znienawidzonych przez społeczeństwo. Jak wiadomo, każdy najlepiej zna się na przepisach piłki nożnej, nie wspominając już o trenowaniu czy samej grze. Szkoda tylko, że jak zada się przeciętnemu kibicowi pytanie, jak wygląda okładka książki o przepisach piłki nożnej, to ów nie ma o tym zielonego pojęcia…


Przejdź do: Starsze aktualności gazety
Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum
Merlin
M-partner

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...