Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

AST liderem na koniec roku

2018-12-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. AST liderem na koniec...
AST liderem na koniec roku

Dziś rozegrana została ostatnia w tym roku kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. W najciekawszym pojedynku ekipa MTV Rozdrażew pokonała Pancom 5:4. Na pozycję lidera wskoczył zespół A Seree Tee.

 

Czwarta seria spotkań rozpoczęła się od dwóch sensacyjnych rozstrzygnięć. Najpierw pierwsze punkty zdobyła drużyna Don’t Cry, pokonując Octagon 4:2. Co ciekawe, wszystkie gole padły po zmianie stron. Następnie Żubry zaledwie zremisowały z Pato Błonie 3:3, mimo że prowadziły już 2:0. Dwa trafienia i asystę zanotował Piotr Kalak.

Nowym liderem został zespół A Seree Tee, który rozgromił 10:2 LZS Kobierno-Tomnice. Cztery asysty i dwa gole to dorobek Dawida Przybyszewskiego. LZS pozostaje jedynym teamem bez zdobyczy punktowej.

Świetnie radzi sobie Ekipa z Sulmierzyc, która tym razem pokonała Hornets 4:0. Sulmierzyczanie, z dziesięcioma punktami na koncie, są wiceliderem rozgrywek.

Zwieńczeniem tej kolejki była emocjonująca konfrontacja MTV z Pancomem. Rozdrażewianie prowadzili już 4:0, ale Pancom w dwie minuty zdołał doprowadzić do wyrównania! Ostatecznie jednak drużyna z Rozdrażewa wygrała 5:4. Trzy razy do siatki trafił Adam Szczepanik, a dwie bramki zdobył Artur Błażejczak. Trzeba podkreślić, że kapitalnie w bramce MTV spisywał się Krystian Troszczyński.

(GRZELO)

FOT. Dominik Góral

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla