2. /
  4. /
  5. Astra i Biały Orzeł...
IMPRESJA KROTOSZYN

W drugiej kolejce rundy wiosennej drużyny z naszego powiatu znów zanotowały porażki. Astra Krotoszyn przegrała z Piastem Czekanów 3:5, a Biały Orzeł Koźmin Wlkp. uległ 0:2 ekipie Orła Mroczeń.

Pierwsza połowa meczu w Czekanowie zakończyła się wynikiem 2:1 dla Astry. Do siatki miejscowych trafiali Filip Brink i Damian Spaleniak. Po zmianie stron gospodarze wzięli się ostro do pracy i w 81. minucie – po czterech kolejnych trafieniach – prowadzili już 5:2! Krotoszynianie jeszcze odpowiedzieli golem Adama Staszewskiego, ale na nic więcej już ich nie było stać.

Na boisku w Krotoszynie zmierzyły się dwa Orły – ten z Koźmina Wlkp., pełniący rolę gospodarza, i goście z Mroczenia. Po dwóch trafieniach Filipa Latuska przyjezdni zwyciężyli 2:0.