Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Astra już z nowym trenerem

2020-06-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Astra już z nowym...
Astra już z nowym trenerem
Las Kalisz

Niedawno Astra Krotoszyn rozstała się z dotychczasowym szkoleniowcem drużyny seniorów – Krzysztofem Wewiórem. Do kolejnego sezonu krotoszyński zespół przygotuje Łukasz Walczak.

 

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju pokrzyżowała sportowe plany. Kibice krotoszyńskiego zespołu z niecierpliwością czekali na kolejne decyzje Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odnośnie rundy wiosennej. Ostatecznie nie doszło nawet do jej rozpoczęcia i Astra zakończyła sezon na piątym miejscu. W ubiegłym tygodniu klub poinformował o zakończeniu współpracy z Krzysztofem Wewiórem, który trenował krotoszyńskich piłkarzy od 2018 roku.
Zarząd klubu ogłosił, że nowym szkoleniowcem drużyny zostaje Łukasz Walczak. Trener ten posiada licencję UEFA A. Do tej pory pracował w takich klubach jak Zjednoczeni Pudliszki, Krobianka Krobia, WKS Śląsk Wrocław, Polonia Leszno i KA 4 resPect Krobia. Odbył również staże trenerskie w Lechii Gdańsk, Zagłębiu Lubin i Śląsku Wrocław. Nowemu trenerowi życzymy powodzenia, mając nadzieję, że Astra rozpocznie nowy sezon pełna zapału i motywacji.

(LENA)

FOT. Astra Krotoszyn

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
daf-mal
Lombard Smok
Phone Spa
Intermarche
BGP
MediaSort
Archiwum
Lesniczowka
Kiki Car Care
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal