Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Astra spadła z pozycji lidera

2017-10-01
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Astra spadła z pozycji...
Astra spadła z pozycji lidera
Akademia Reissa

Gol Krzysztofa Krysztofowicza dał drużynie z Opatówka zwycięstwo w starciu z Astrą Krotoszyn. Tym samym podopieczni trenera Leszka Krutina spadli z pozycji lidera.

 

Mecz od intensywnych ataków rozpoczęli miejscowi. Dwukrotnie wyśmienicie w bramce Astry spisał się Patryk Wojtkowiak, ratując swój zespół przed stratą gola. Przyjezdni obudzili się po kwadransie gry. Groźnie uderzył Mikołaj Marciniak, lecz piłka minęła bramkę miejscowych.

W 53. minucie futbolówkę na skrzydle otrzymał Krzysztof Krysztofowicz i technicznym strzałem pokonał rozpaczliwie interweniującego Wojtkowiaka. Zanim piłka wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od słupka. Jak się potem okazało, było to trafienie na wagę trzech punktów dla Opatówka.

– Był to mecz walki. O końcowym wyniku zdecydował jeden gol. Tym razem to my okazaliśmy się gorsi od rywali. Nie poddajemy się i postaramy się szybko wrócić na pozycję lidera – oznajmił Mariusz Ratajczak, kierownik Astry Krotoszyn.

(GRZELO)

KS Opatówek – Astra Krotoszyn 1:0 (0:0)

BRAMKA: 1:0 – Krzysztof Krysztofowicz (53′)

ASTRA: Wojtkowiak – Juszczak, Krystek, Wawrocki, Stach – Mizerny, Lialuk (65′ Budziak), Kryś (82′ Olejnik), Ratyński – Oleśków, Mik. Marciniak

YouTube

Archiwum
BGP
COT
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BETA
OLD-BRICK.PL
LAGUNA
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Jumbonet
Jarmużek
VENUS PIZZERIA
Zuziak
PROFAL
Eltom-bud
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY