2017-09-03
  2. /
  4. /
  5. Orły zamykają tabelę

Kolejną porażkę zanotowała ekipa Białego Orła Koźmin Wlkp. Tym razem podopieczni trenera Macieja Dolaty przegrali na własnym boisku 1:2 z beniaminkiem IV ligi – Odolanovią Odolanów.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Krótko po zmianie stron goście objęli prowadzenie. Fatalny błąd popełnił Paweł Majusiak, który niedokładnie podał do kolegi z zespołu. Piłkę przejął Piotr Skrzypczak i w sytuacji sam na sam z Bartoszem Kubiakiem nie miał problemów ze skierowaniem jej do siatki. Dziesięć minut później przyjezdni prowadzili już dwoma golami. Koźmińskiego bramkarza strzałem głową pokonał stoper Odolanovii – Michał Pawlak.

Gospodarzy stać było tego dnia tylko na jedno trafienie. W 78. minucie rozmiary porażki zmniejszył Jakub Szymkowiak, który popisał się indywidualną akcją. Po tym spotkaniu Orły spadły na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W najbliższej kolejce zmierzą się na wyjeździe z SKP Słupca.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Odolanovia Odolanów 1:2 (0:0)

BRAMKI: 0:1 – Piotr Skrzypczak (49′), 0:2 – Michał Pawlak (59′ głową), 1:2 – Jakub Szymkowiak (78′)

BIAŁY ORZEŁ: Kubiak – Maciejewski (60′ Derwich), Skowron, Majusiak, Dolata (60′ Janowski)  – M. Szymkowiak, J. Szymkowiak, Czabański, Wiła (60′ Błażejczak) – Gałczyński (75′ M. Szulc), Grodzki