Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Całe miasto żyje LOGinLAB.

2019-07-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Całe miasto żyje LOGinLAB.
Całe miasto żyje LOGinLAB.

W dniach 12-14 lipca w Krotoszynie po raz kolejny będzie można śledzić rywalizację najlepszych atletów z całego świata. W tym roku przyjadą oni do naszego miasta m.in. z Korei, Danii, Włoch i Czech. Rzecz jasna, nie zabraknie także zawodników z Polski. Pojawią się Mateusz Homski, Marcin Szybaj, Bartosz Wieckowski, Adrian Kuczkowiak czy Marcin Reus.

 

Co czeka na kibiców oprócz zdrowej rywalizacji? Całe mnóstwo atrakcji dla dzieci z darmowymi warsztatami na czele. Najmłodsi będą mogli pobawić się w artystów podczas zajęć graffiti. A pomiędzy konkurencjami zajmą się nimi animatorzy, zabierając w świat zabawy.

Zmagania rozpoczną się w piątek o godz. 14.30 na basenie. Pierwszy dzień zakończymy zawodami na rynku. Kolejny dzień to odwrotna kolejność, tj. najpierw rynek, a potem basen, gdzie przygotowana będzie 3,5-kilometrowa trasa biegowa. Ulica w kierunku Chachalni będzie częściowo zamknięta. Sobota zakończy się finałami kategorii masters i teens, w których mamy reprezentantów Krotoszyna. Finały również odbędą się na basenie.

Ostatniego dnia o godzinie 11.00 rozpoczną się finały pozostałych kategorii – to będzie się działo na płycie głównej krotoszyńskiego rynku. Co w tym roku przygotowali organizatorzy? W jaki sposób zaskoczą zawodników?

Zapraszamy wszystkich na krotoszyński rynek, by dopingować naszych atletów, oglądać świetną rywalizację, napić się pysznej kawy oraz skorzystać z atrakcji dla dzieci.

(Organizatorzy LOGinLAB.)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla