2. /
  4. /
  5. Chcą być mistrzami!
Vidia film tekst

W marcu rozegrany został II Turniej Zdunowskiej Ligi Tenisa Stołowego „Chcę być mistrzem”. Rywalizacja toczyła się w trzech grupach – amatorów, zaawansowanych i zawodowców, bez podziału na dziewczęta i chłopców.

W kategorii amatorów triumfował Łukasz Stach, wyprzedzając Antoninę Roszczak i Oliwiera Felkę. W grupie zaawansowanych najlepszy był Mikołaj Zydorczyk, a za nim uplasowali się Miłosz Kołodziejski i Katarzyna Roszczak. Wśród zawodowców pierwsze miejsce zajął Wiktor Malec, druga była Katarzyna Swora, a trzeci Wojciech Pregel. Finał ligi odbędzie się pod koniec kwietnia.

Starsi zawodnicy rozegrali w Zdunach kolejny mecz V ligi. Gospodarze pokonali 10:3 Chrobrego II Gizałki. Dla Impulsu punktowali Wiktor Malec (3,5), Mateusz Staniewski (3,5), Tomasz Kasprzak (2), Kasia Swora (1).