Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Cieślak liderem superligi

2018-11-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Cieślak liderem superligi
Cieślak liderem superligi

Za nami trzy kolejki Superligi Darta na Steelu. Na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw znajduje się Jacek Cieślak. Tuż za nim plasuje się również niepokonany Sebastian Szostak, który w tej serii miał przymusową pauzę.

 

Z powodu rezygnacji Dariusza Sędziaka dwóch zawodników w tej kolejce miało do rozegrania jeden mecz mniej – Sebastian Szostak i Włodzimierz Skalski. Pierwszy z wymienionych bez problemu pokonał Mateusza Morgiela (6:0), notując tym samym piąte zwycięstwo z rzędu. Przed nim w tabeli znajduje się tylko Jacek Cieślak, który ograł Damiana Klubę (6:1) oraz Sławomira Olgrzymka (6:1). Warto podkreślić, że lider zakończył lega w trzeciej kolejce już 12. lotką.

Na trzecim miejscu w tabeli jest Marcin Kmieciak z dziesięcioma punktami na koncie. Po zaciętym boju pokonał Mariusza Cieślaka (6:3) i otrzymał walkower za mecz z Adrianem Jasińskim (6:0).

Po dwa spotkania wygrali bracia Pawliccy, w takim samym stosunku punktowym pokonując Michała Kobuszyńskiego (6:0) i Pawła Dulaja (6:1). 12 razy 100 oczek w konfrontacji z Danielem Borskim rzucił S. Olgrzymek, który zwyciężył 6:3. Remisem zakończył się pojedynek Marty Pawlickiej z Ewą Pawlicką (5:5). Pierwsze zwycięstwo odniósł W. Skalski, wygrywając z M. Morgielem (6:2).

(GRZELO)

Ankieta

Co myślisz o planowanym strajku nauczycieli i ich żądaniach?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Intermarche
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla