Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Cieślak na szczycie Superligi

2018-12-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Cieślak na szczycie Superligi
Cieślak na szczycie Superligi

Zbliżamy się do półmetka sezonu Superligi Darta. Na pierwszym miejscu znajduje się Jacek Cieślak, który jeszcze nie znalazł pogromcy.

 

W szóstej serii lider pokonał Włodzimierza Skalskiego (6:2) i Zdzisława Jusiaka (6:0 – walkower). Na drugiej lokacie, z jedną porażką na koncie, plasuje się Sebastian Szostak, który ograł Mariusza Cieślaka (6:0) i Adriana Jasińskiego (6:0 – walkower). Trzecie miejsce zajmuje debiutujący w rozgrywkach Marcin Kmieciak, który wygrał z Martą Pawlicką (6:1) i Pawłem Pawlickim (6:1).

Znajdujący się tuż za podium Sławomir Olgrzymek pokonał Ewę Pawlicką (6:3) i zremisował z Mateuszem Wojtaszkiem (5:5). Ponadto Przemysław Pawlicki był lepszy od M. Cieślaka (6:2), a Włodzimierz Skalski ograł Daniela Borskiego (6:2).

Najwięcej razy maksymalną liczbę punktów na tarczy rzucili J. Cieślak i S. Szostak (dwukrotnie). Lider ma na koncie też najwyższe zejście – 130 pkt. oraz najszybsze skończenie lega 12. lotką. Natomiast najwięcej razy +140 pkt. oraz +100 pkt. rzucili S. Szostak i J. Cieślak.

(GRZELO)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla