Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Czekamy na finał „Krotoszyńskich Talentów”!

2019-05-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Czekamy na finał „Krotoszyńskich...
Czekamy na finał „Krotoszyńskich Talentów”!

Miesiąc – co można zrobić przez tyle czasu? Na pewno sporo ciekawych i twórczych rzeczy. Dla dziesiątki finalistów konkursu „Krotoszyńskie Talenty” będzie to miesiąc intensywnych przygotowań do wielkiego finału, który odbędzie się w czwartek, 13 czerwca, w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie. Właśnie odbyły się eliminacje konkursowe, do których zgłoszono ponad 20 prezentacji talentów młodzieży z naszego powiatu. Jury nie miało łatwego zadania, ale w końcu zdecydowało, kto wystąpi na scenie w czerwcu.

Będą to zespół Tacy Nie Inni, zespół performatywny Kontrapunkt, Amelia Chmurzyńska-Junik, Zuzanna Wiertlewska, Grupa Akrobatyczna z Power Jump, zespół kuglarski Electro Swing, Anna Broda, Zuzanna Jarocka, Jump Kids i Kuba Marcisz. Teraz finaliści, pod okiem profesjonalistów, przygotują swoje prezentacje finałowe. Wierzymy, że za Ich sprawą w czerwcu będziemy uczestniczyli w kolejnym wyśmienitym wydarzeniu.

Od strony techniczno-organizacyjnej na pewno postarają się o to organizatorzy konkursu: Krotoszyński Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Twoja Alternatywa, Młodzieżowa Rada Miejska w Krotoszynie, Studio Tańca i Fitnessu Power Jump oraz firma SaracenPRO. Będziemy uważnie przyglądać się przygotowaniom, a już wkrótce w sprzedaży pojawią się bilety na koncert finałowy. Bądźcie czujni!

Natomiast ostatnie już bilety zostały na popremierowy pokaz musicalu „Król Lew”, który zebrał komplet publiczności podczas niedawnej premiery i mnóstwo pozytywnych recenzji. Ogromną pracę wykonały instruktorki i reżyserki musicalu, Zuza i Magda, przygotowując spektakl z grupą młodych artystów. Pełni pasji i zaangażowania aktorzy i tancerze wspólnie stworzyli wspaniałe muzyczno-taneczne widowisko. I za to należą się raz jeszcze ogromne brawa, które na pewno usłyszymy ponownie po pokazie w sali kina Przedwiośnie w sobotę, 18 maja, o godz. 10.00. Zdecydowanie trzeba się pospieszyć z kupnem biletu!

MACIEJ KAROLEWSKI – Krotoszyński Ośrodek Kultury

Loading ... Loading ...
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Lesniczowka
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Ideal Okna
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Korona
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla