Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Wojno
CZWOJDA

Czy normalizacja jest potrzebna?

2021-02-19
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Czy normalizacja jest potrzebna?
Czy normalizacja jest potrzebna?
DAF-MAL

11 lutego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Krotoszynie odbyło się seminarium pt. „Normalizacja w technikum – czy jest potrzebna?”. Prócz gospodarzy organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, we współpracy z Polskim Komitetem Normalizacyjnym, reprezentowanym przez dra inż. Zygmunta Niechodę.

 

Honorowy patronat nad seminarium objął starosta krotoszyński. W zajęciach przeprowadzonych na platformie edukacyjnej Teams wzięło udział ponad 50 nauczycieli przedmiotów zawodowych ze wszystkich szkół prowadzonych przez powiat.

Uczestników przywitali wicestarosta Paweł Radojewski oraz Przemysław Wójcik – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w starostwie. Seminarium prowadził dr inż. Zygmunt Niechoda, który wykłada także na Politechnice Poznańskiej i Politechnice Białostockiej.

Warto wspomnieć, iż w promocję normalizacji zaangażowany jest również Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Krotoszynie, który organizuje Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej. Najbliższa jego edycja zaplanowana jest na 17 marca.

(ANKA)

FOT. ZSP nr 1 Krotoszyn

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
Get Free
Jarmużek
KLIMA-PARTNER
Oring
OLD-BRICK.PL
Zuziak
Jumbonet
Pałac w Orli
CZWOJDA
KIKICARCARE
MATYLA
ZSP2
Maśniak
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud