Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

D. Radwański kandydatem na burmistrza Koźmina

2018-10-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. D. Radwański kandydatem na...
D. Radwański kandydatem na burmistrza Koźmina

Szanowni Państwo

Odważne decyzje nie przychodzą łatwo i najczęściej rodzą się pomiędzy wieloma wątpliwościami. Po wielu przemyśleniach zdecydowałem się kandydować w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski z ramienia KWW Dla Koźmina. Moja kandydatura została również poparta przez KW Stowarzyszenie Obywatelskie Porozumienie Samorządowe.

Jest to decyzja podjęta z pasji do Koźmina Wielkopolskiego, z pasji do miejsca,
w którym się urodziłem, dorastałem, w którym obecnie pracuję zawodowo. To tutaj spędziłem większość swojego dotychczasowego życia. Jaka będzie przyszłość Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski – nie jest mi obojętne.

Na co dzień współpracuję z organizacjami społecznymi, instytucjami i samorządowcami oraz przedsiębiorstwami. Buduję z nimi szerokie partnerstwo na rzecz rozwoju ekonomii społecznej w Gminie Koźmin Wielkopolski. Każdego dnia zdobywam cenne doświadczenia. Wiem, że praca w samorządzie to nie tylko wydawanie decyzji i zarządzenie, lecz przede wszystkim współpraca z ludźmi.

Występując w roli kandydata na Burmistrza Koźmina Wielkopolskiego, chcę zaproponować #rozwójKoźmina. Razem ze mną jest 12 kandydatów do Rady Miejskiej, a także kandydaci do Rady Powiatu Krotoszyńskiego.

Chciałbym być głosem mieszkańców, którzy nie boją się zmian dla Naszej gminy. Zapewniam, że każdy oddany na mnie głos, to głos oddany na #rozwójKoźmina.

Z poważaniem

Dominik Radwański

 

Materiał sfinansowany ze środków KWW Dla Koźmina

Ankieta

Co myślisz na temat podwyższenia diet przez krotoszyńskich radnych?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Archiwum
Jandy Kabarety
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jarmużek
Kamienica
Wojno
M-partner
Matyla