2. /
  4. /
  5. D. Wierzyk zwycięzcą ligi
SofraHous

8 grudnia zakończyły się rozgrywki Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej. Zwyciężył Damian Wierzyk, zawodnik UKS Bila Zduny.

W lidze rywalizowali bilardziści z klubów z Wielkopolski i Dolnego Śląska oraz z Czech. Damian Wierzyk grał w czterech turniejach – w trzech był najlepszy, a w jednym uplasował się na trzecim miejscu. Tym samym został zwycięzcą ligi. W gronie dziewcząt triumfowała Milena Malicka z Akademii Bilardowej Rokietnica.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wywalczyli awans na Mistrzostwa Polski Juniorów 2019. Sponsorem cyklu turniejów było Starostwo Powiatowe w Krotoszynie.