Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Dachowanie w Roszkach

2017-11-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Dachowanie w Roszkach
Dachowanie w Roszkach

3 listopada w miejscowości Roszki (gmina Krotoszyn) doszło do zdarzenia drogowego – samochód osobowy zjechał do przydrożnego rowu. Kierująca była w zaawansowanej ciąży.

 

Na miejsce skierowano dwa zastępy z JRG w Krotoszynie oraz jeden z OSP Roszki. Samochód znajdował się w polu, a jadąca nim kobieta samodzielnie opuściła pojazd. Nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Strażacy udzielili kobiecie kwalifikowanej pierwszej pomocy, która polegała na wsparciu psychicznym.

Gdy na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, lekarz zdecydował o przetransportowaniu poszkodowanej do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu wykonania szczegółowych badań. Strażacy odłączyli akumulator w pojeździe.

– Kierująca samochodem marki Volkswagen Golf mieszkanka gminy Krotoszyn, podczas wykonywania manewru mijania, nie zachowała prędkości dostosowanej do panujących na drodze warunków, wskutek czego auto „złapało pobocze”. Kobieta straciła nad nim panowanie i zjechała do przydrożnego rowu. Była trzeźwa, została ukarana mandatem w wysokości 20 zł – informuje Piotr Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
Merlin
M-partner
Matyla

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...