Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped

Dominacja reprezentantów UKS Bila

2017-12-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Dominacja reprezentantów UKS Bila
Dominacja reprezentantów UKS Bila

Pod koniec listopada odbył się czwarty i ostatni już turniej w ramach Młodzieżowej Wielkopolskiej Ligi Bilardowej. UKS Bila Zduny triumfował w klasyfikacji zespołowej, a reprezentanci tego klubu zajęli czołowe pozycje w poszczególnych kategoriach.

 

W zawodach rywalizowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. W grupie najmłodszych zawodniczek zwyciężyła Marcelina Kurzawa (UKS Bila Zduny), wyprzedzając Amelię Kurzawę (UKS Bila) i Martę Malicką (Rokietnica). W gronie chłopców pierwsze miejsce zajął Wiktor Fortuński (Lubin), a za nim uplasowali się Paweł Olech (UKS Sowinka) i Michał Hyliński (UKS Bila).

W zmaganiach gimnazjalistek triumfowała Weronika Połczyńska (UKS Bila), przed Wiktorią Słomińską (Świetlica Pogorzela) i Weroniką Tuszyńską (Świetlica Pogorzela) oraz Mileną Malicką (Rokietnica). W kategorii juniorów najlepszy był Damian Wierzyk (UKS Bila), druga lokata przypadła Michałowi Wyrwasowi (Hades Poznań), a trzecie miejsce zajął Sebastian Ciesielski (Świetlica Krobia).

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył UKS Bila Zduny, zdobywając 199 pkt. Na kolejnych lokatach uplasowały się Świetlica Pogorzela (147 pkt.) i 14 Wrocław (106 pkt.). Sponsorem nagród i pucharów całej edycji było Starostwo Powiatowe w Krotoszynie.

(GRZELO)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum
Merlin
M-partner

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...