Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Dwa dni darterskich zmagań

2020-07-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Dwa dni darterskich zmagań
Dwa dni darterskich zmagań
Aparatus reklama w artykule

W miniony weekend w Centrum Bilardowym Bila odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Krotoszyna w Steel Darta. Sportowych emocji nie brakowało.

 

 

W piątkowy wieczór do rywalizacji przystąpiły pary, a w sobotę rozegrano turniej indywidualny. W zawodach wziął udział także Sebastian Steyer, jeden z najlepszych profesjonalnych graczy w naszym kraju. Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla zawodnik w swojej karierze m.in. doszedł do półfinału podczas BDO World Trophy, wystąpił na mistrzostwach świata czy w World Masters. Regularnie startuje również w prestiżowych zawodach europejskich.

– Jestem w Krotoszynie kolejny raz. Pierwszy raz odwiedziłem to miasto dwa lata temu, udało mi się wówczas wygrać turniej. Do Krotoszyna zawsze przyjeżdżam chętnie. Świetni ludzie, świetna oprawa, wszystko bardzo dobrze zorganizowane, dlatego zawsze, kiedy mam czas, wracam tutaj – powiedział Sebastian Steyer, który

i tym razem dotarł do finału. W decydującym pojedynku zmierzył się z Mikołajem Czajką, przedstawicielem Krotoszyńskiej Ligi Darta. I znów S. Steyer okazał się najlepszy.

Więcej na temat obu turniejów przeczytacie w kolejnym wydaniu GLK.

(LENA)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
BGP
daf-mal
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek