2. /
  4. /
  5. Dwa srebrne krążki
SofraHous

Na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach w Kostrzynie nad Odrą reprezentanci UKS Olimpijczyk Sulmierzyce zdobyli dwa medale. W zawodach startowało 107 zapaśników z 16 klubów.

W kategorii 57 kg na drugim stopniu podium stanął Przemysław Wizner, natomiast w kat. 52 kg srebro wywalczył Szymon Gibasiewicz. – Obecna forma sportowa moich podopiecznych stawia ich w gronie faworytów do medali na zbliżających się Mistrzostwach Polski Młodzików. Oczywiście znamy potencjał i charakter pozostałych zawodników i wiemy, że również będą walczyć o wysokie lokaty – skomentował Rafał Patalas, trener UKS Olimpijczyk.