Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Dzień Budowlańca w CB BANASZAK

2017-09-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Dzień Budowlańca w CB...
Dzień Budowlańca w CB BANASZAK

W miniony piątek w Centrum Budowlanym BANASZAK zorganizowano Dzień Budowlańca. Fachowcy z branży mieli więc okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, proponowanymi przez producentów. Ponadto przeprowadzono rywalizację o tytuł budowlańca roku i rozstrzygnięto konkurs REMONTOWY ZAWRÓT GŁOWY, który był organizowany wespół z redakcją Gazety Lokalnej KROTOSZYN.

 

Główną nagrodą w drugiej już edycji tego konkursu był bon o wartości 1000 złotych na zakup materiałów budowlanych i narzędzi w Centrum Budowlanym BANASZAK. Laureatką została Anna Karolak. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

W zmaganiach o miano budowlańca roku uczestnicy najpierw rywalizowali w trzech eliminacyjnych konkurencjach – przeniesienie na specjalnym podeście paczki styropianu, slalom z kielnią, na której znajdowały się trzy wypełnione kieliszki, wbijanie w pień gwoździa, który był dłuższy od młotka będącego do dyspozycji.

– Pół żartem, pół serio wymyślamy konkurencje, które może nie do końca przydają się na budowie, ale w których trzeba wykazać się szybkością, zręcznością, siłą oraz równowagą – mówił Jarosław Sroka, kierownik Centrum Budowlanego BANASZAK.

W eliminacjach najlepszy był Radosław Mańka z firmy Kroto-Bud-Mal Krzysztofa Jankowskiego. Wygrał dwie z trzech konkurencji. Z drugiego miejsca do finału wszedł Tomasz Kmiecik. Z kolei w slalomie z kieliszkami na kielni zwyciężył Szymon Wolniak.

W finale zawodnicy musieli wykazać się siłą oraz wytrzymałością. Konkurencja polegała na tym, by jak najdłużej utrzymać na wysokości barków wiadra z farbami firmy CAPAROL Tytuł budowlańca roku wywalczył Radosław Mańka. Oprócz licznych gadżetów reklamowych zwycięzca otrzymał laptop. Drugie miejsce zajął Szymon Wolniak, a trzeci był Tomasz Kmiecik.

MICHAŁ KOBUSZYŃSKI

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...