2. /
  4. /
  5. Dziewczęta z Dwójki dwa...
Mayor Ink

Bardzo dobrze spisały się reprezentantki UKS Dwójka Milicz w siatkarskim turnieju „Volleymania” w Obornikach Śląskich. Nasze młode siatkarki dwa razy stanęły na podium.

W kategorii dwójek rywalizowały 24 zespoły. Duet Majka Wawrzyniak i Julka Mielech-Bieleń z Dwójki zakończył zmagania na trzecim miejscu. Pozostałe milickie drużyny zajęły lokaty 9, 12 i 19.

W zmaganiach trójek startowało dziesięć ekip. Nasz team w składzie: Natasza Wielesik, Oliwka Sorbicka, Maja Mazur przegrał tylko jeden z siedmiu rozegranych meczów i został sklasyfikowany na trzeciej pozycji. Drugi milicki zespół znalazł się na piątym miejscu.

Trenerami siatkarek UKS Dwójka Milicz są Sebastian Kotecki, Marcin Kryszkiewicz i Maciej Pańszczyk.