Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

„Ekologiczny dzień z PGKiM” – nagroda główna

2022-09-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. „Ekologiczny dzień z PGKiM”...
„Ekologiczny dzień z PGKiM” – nagroda główna

Zwyciężczyni konkursu „Ekologiczny dzień z PGKiM” Joanna Paluszkiewicz-Brylewska wraz z rodziną spędziła wspaniały, wrześniowy weekend w kompleksie hotelowym „Osada Śnieżka” u podnóża Karkonoszy.

Organizatorem konkursu było Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie. Aby wziąć w nim udział, należało pokazać za pomocą fotografii lub pracy plastycznej, jak w sposób ekologiczny spędzamy czas wolny. Warunkiem było też posiadanie konta na portalu eBOK, na którym online można załatwić wszelkie sprawy związane z PGKiM-em.

Laureatka pierwszej nagrody wykonała ciekawe zdjęcie,  które konkursowe jury uznało za zwycięskie. Nagrodą główną był weekendowy pobyt w „Osadzie Śnieżka” w Łomnicy koło Karpacza wraz z wyżywieniem o wartości ponad 2000 zł! Cała rodzina państwa Brylewskich, dzięki wygranej spędziła w nowoczesnym, hotelowym kompleksie cudowne, rodzinne chwile. – Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych. Osada Śnieżka to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Nasi synowie pięcioletni Ignacy i trzyletni Antoni byli zachwyceni. Osada zapewnia bardzo dużo atrakcji w tym basen i salę zabaw oraz bogaty pakiet animacji dla dzieci w każdym wieku. Piękna okolica a z samej Osady widok na Śnieżkę. Cieszymy się bardzo, że mieliśmy przyjemność spędzić tam weekend.- podsumowała zwyciężczyni konkursu.

Fundatorem nagrody było Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie.

(lt)

 

 

 

 

 

 

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A