Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Duży baner na środku

Turniej EVITTA CUP

2019-02-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Turniej EVITTA CUP
Turniej EVITTA CUP

W hali sportowej przy ulicy Olimpijskiej odbył się turniej Evitta Cup dla dzieci z rocznika 2008. Triumfowała drużyna Polonii Środa Wlkp., która w finale pokonała 1:0 KS Kaliszanin Kalisz.

 

Do zmagań przystąpiło osiem drużyn, które podzielono na dwie grupy. W zawodach wystąpiły dwa zespoły Akademii Talentów Krotoszyn. Oba zajęły trzecią pozycję w swoich grupach.

W barażach pomiędzy ekipami z trzecich i czwartych miejsc Akademia Talentów Krotoszyn I przegrała z Akademią Piłkarską Ostrzeszów 2:4, a drugi team AT Krotoszyn uległ po rzutach karnych Ostrovii Ostrów Wlkp. W półfinałach KS Kaliszanin wygrał 1:0 z Pogonią Nowe Skalmierzyce, a Polonia Środa Wlkp. rozgromiła 5:1 Raszkowiankę Raszków.

Siódme miejsce zajął drugi zespół Akademii Talentów, ogrywając 4:1 kolegów z pierwszej drużyny. Na piątej lokacie uplasowali się ostrzeszowianie, pokonując po rzutach karnych Ostrovię.

Na trzeciej pozycji zawody zakończyli piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce, którzy wygrali 3:2 z Raszkowianką Raszków. Triumfował zespół Polonii Środa Wlkp., po finałowym zwycięstwie 1:0 na Kaliszaninem.

W trakcie turnieju można było podziwiać pokaz freestyle z piłką w wykonaniu Kamila Frąckowiaka. Każdy z uczestników imprezy otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny upominek od firmy Ewa S.A.

(GRZELO)

FOT. Grzegorz Nowak

Sorry, there are no polls available at the moment.
KUK
Eltom-bud
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner