Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Finał konkursu „Dom Twoich marzeń”

2022-06-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Finał konkursu „Dom Twoich...
Finał konkursu „Dom Twoich marzeń”
TRANS-MED

Laureaci konkursu „Dom Twoich marzeń”, zorganizowanego przez firmę Innowacyjne Finanse i naszą redakcję, zostali nagrodzeni.

 

Przypomnijmy, iż trwający klika tygodni konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej, przedstawiającej wymarzony dom. Zabawa skierowana była do dzieci i młodzieży do lat 16. Wzięli w niej udział zarówno kilkulatkowie, jak i nastolatkowie. Nadesłane prace były bardzo ciekawe.

Wyłoniono szóstkę laureatów, którzy otrzymali wspaniałe nagrody! Zwyciężczynią została 12-letnia Martyna, która wykonała nowoczesny projekt przestrzennego domu z kartonowych pudełek. Zadbała też o przestrzeń wokół, tworząc mały ogród. Praca urzekła konkursowe jury, więc triumfatorka cieszy się już nowym tabletem, który był nagrodą główną!

Laureaci z wielką radością i dumą prezentowali swe prace i odbierali nagrody podczas uroczystego finału konkursu. Właścicielka firmy Innowacyjne Finanse, Beata Krzekotowska-Wyzuj, serdecznie dziękuje wszystkim za udział w konkursie. Partnerami akcji byli Dobry Dietetyk Piotr Kaźmierczak, Studio V24 oraz firma Kamix.

(lt)

YouTube

Archiwum
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
ZAKOCHANY W DREWNIE
EDI
JARANET A
TK DACHY
IGLOO
JARANET b
Jarmużek
Zajączek
Eltom-bud
MATYLA
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
IMPULS ZDUNY
BHP RABENDA