Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Finał konkursu „Niebiańskie Święta z Hell’s Pizza”

2021-12-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasze akcje
  4. /
  5. Finał konkursu „Niebiańskie Święta...
Finał konkursu „Niebiańskie Święta z Hell’s Pizza”
Centnas

Konkurs „Niebiańskie Święta z Hell’s Pizza” zakończony, 21 grudnia trójka zwycięzców odebrała nagrody o wartości 333 zł każda, wspaniałe zabawki trafiły już do dzieci.

Przypomnijmy, konkurs rozpoczął się 17 listopada, aby wziąć w nim udział należało zamówić pomiędzy wtorkiem a czwartkiem dowolną potrawę w restauracji „Hell’s Pizza-Niebiański Smak” sfotografować ją w ciekawy sposób i wstawić pod postem konkursowym. Aby zakwalifikować się do etapu finałowego trzeba było w komentarzu pod postem odpowiedzieć też na pytanie: „Co i dlaczego zamawiasz w Hell’s Pizza?”

Co piątek trzej „Zwycięzcy tygodnia” za najciekawsze zdjęcia otrzymywali voucher na dowolnie wybraną pizzę. W sumie voucher na pizzę otrzymało 12 osób. Najciekawsze odpowiedzi i zdjęcia zostały nagrodzone w finale. Nagrodami były zabawki dla dzieci, dostosowane do wieku uczestników o wartości 333 zł każda, był to globus edukacyjny firmy Clementonii, zestaw Playmobil oraz zestaw Lego Duplo.

Fundatorami nagród i partnerami w konkursie byli: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jarocinie, Agro Integracja Sp. z o.o. oraz Vernimil Wojciech Miller. Laureatami nagród głównych zostały: Anna Taczała, Iga Bambrowicz oraz Kasia Owczarek. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim biorącym udział w konkursie, dziękujemy za wspólną zabawę!

(lt)

 

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You