Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Forma dopisuje

2020-07-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Forma dopisuje
Forma dopisuje
Media sort baner w tekstach

Reprezentanci dwóch klubów z naszego powiatu rywalizowali w zawodach Pucharu Polski Seniorek i Seniorów, Juniorek i Juniorów w Sumo. Impreza odbyła się w Stoku Lackim. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie.

 

Były to pierwsze zawody po czteromiesięcznej przerwie, spowodowanej epidemią. Sumocy z naszego powiatu pokazali, że cały czas są w wysokiej formie.

Aron Rozum z TA Rozum Krotoszyn okazał się bezkonkurencyjny w kategorii 115 kg. Z kolei w kat. open uplasował się na piątym miejscu. Złoto w kat. 65 kg wywalczyła Aleksandra Rozum.

Aż 16 razy na podium stawali przedstawiciele UKS Samson Kobylin. Ponadto zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej juniorów oraz trzecie w klasyfikacji seniorów. Złote krążki zdobyli Julia Jankowiak (seniorki, kat. 55 kg), Patrycja Dubicka (juniorki i seniorki, kat. 60 kg), Piotr Sikora (juniorzy, 80 kg) i Patryk Swora (seniorzy, 92 kg)

Srebro z zawodów przywieźli Wiktoria Przewoźna (juniorki, 55 kg i 60 kg), Agata Jarka (juniorki, +75 kg i open), Julia Jankowiak (seniorki, 60 kg), Mateusz Pieszak (juniorzy, 70 kg), Patryk Swora (seniorzy, 85 kg). Na najniższym stopniu podium stanęli Oliwia Kuś (juniorki, 55 kg), Julia Całka (seniorki, 55 kg i 60 kg) oraz Piotr Sikora (seniorzy, 77 kg).

(ANKA)

FOT. UKS Samson Kobylin

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
BGP
daf-mal
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek