Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Duży baner na środku

Głosowanie dobiegło końca!

2019-02-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Głosowanie dobiegło końca!
Głosowanie dobiegło końca!

Zakończyło się głosowanie w czwartej edycji Plebiscytu SPORTOWIEC POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO 2018 pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego, organizowanego przez naszą redakcję! Wybieraliście jak zawsze SPORTOWCA ROKU, a także SPORTOWĄ OSOBOWOŚĆ ROKU oraz SPORTOWĄ IMPREZĘ ROKU. Głosowanie zakończyło się w minioną niedzielę, o godzinie 23.59.

 

Na naszej liście znalazło się 15 sportowców, 15 osobowości sportowych i 5 imprez sportowych. My już znamy laureatów… A Wy ich poznacie 22 lutego, kiedy to w Restauracji Leśniczówka odbędzie się Sportowa Gala. Wówczas ogłosimy wyniki i nagrodzimy zwycięzców.

Gościem specjalnym będzie Piotr Reiss, legenda poznańskiego Lecha. W trakcie imprezy nagrodzimy także SPORTOWĄ NADZIEJĘ POWIATU, którą wybierze kapituła, powołana przez starostę krotoszyńskiego. Dla SPORTOWEJ NADZIEI POWIATU starosta ufunduje roczne stypendium.

Zaraz po gali odbędzie się bal. Bilety można nabyć w naszej redakcji – ul. Mały Rynek 13/10. UWAGA! Bal Sportowca będzie charytatywny. Chcemy bowiem wesprzeć Krzysztofa Jankowskiego, który od października 2017 roku zmaga się z chorobą nowotworową. Pan Krzysztof jest nosicielem genu BRCA1 i istnieje leczenie, dzięki któremu będzie mógł żyć. Niestety, jest to kosztowna terapia i potrzebne jest wsparcie ludzi o dobrych sercach.

Wpłaty na rzecz K. Jankowskiego można dokonywać na numer konta:

95 1090 1157 0000 0000 1502 2029 z dopiskiem „Krzysztof Jankowski”

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KROTOSZYNIE

W trakcie balu będzie można, za dowolne datki na rzecz Krzysztofa, skorzystać z foto budki. Taką możliwość zapewni StudioV 24 Sebastian Szostak.

UWAGA – dla głosujących także przewidzieliśmy nagrody. Galeria Krotoszyńska funduje bon na zakupy o wartości 200 zł, Sklep Motoryzacyjny Pawlicki – bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie, Centrum Tańca ShowDance trzy bony o wartości 100 zł na miesiąc zajęć, Akademia Piłkarska Reissa – pięć bonów o wartości 125 zł na miesiąc zajęć, Placówka Partnerska Nest Bank w Krotoszynie – nagrodę o wartości 250 zł, Kabaret Neo-nówka – trzy podwójne zaproszenia o wartości 160 zł na spektakl.

O nagrody mogli ubiegać się uczestnicy, którzy oddali minimum jeden głos w dowolnej kategorii i wysłali na adres redakcji maila z argumentacją wyboru do 10 lutego.

PARTNERAMI STRATEGICZNYMI plebiscytu są firma ENERGYSPED i RESTAURACJA LEŚNICZÓWKA, a PARTNERAMIGALERIA KROTOSZYŃSKA, AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA, CENTRUM TAŃCA SHOWDANCE, GABI-PLAST, SKLEP MOTORYZACYJNY PAWLICKI, NEST BANK, W STARYM STYLU, STUDIOV 24 SEBASTIAN SZOSTAK, KABARET NEO-NÓWKA, CENTRUM BUDOWLANE BANASZAK, DIETETYK PIOTR KAŹMIERCZAK, MONEW DLA WYJĄTKOWYCH KOBIET, KROTOSTREFA, MAX-POL, KROTOSZYŃSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA, STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KROTOSZYNIE oraz wszystkie gminy naszego powiatu.

(ANKA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
KUK
Eltom-bud
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner