Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Głosujemy na proboszczów!

2017-10-23
[flexy_breadcrumb]
Głosujemy na proboszczów!

Trwa nasz Plebiscyt na Ulubionego Proboszcza Powiatu Krotoszyńskiego w 2017 roku. To już szósta edycja zabawy, która cieszy się wielką popularnością wśród naszych Czytelników.

 

Na naszej liście znajduje się 27 proboszczów z terenu powiatu krotoszyńskiego. Zachęcamy do głosowania, dzięki któremu macie możliwość wyrażenia swojej opinii. Wkrótce dowiemy się, z działań którego proboszcza jesteście zadowoleni najbardziej.

Na pierwszym miejscu znajduje się ks. Włodzimierz Dubis z Parafii św. Izydora Oracza w Biadkach – 36,7% oddanych dotąd głosów (stan na 23 października, godzina 10.00), któremu cały czas depcze po piętach ks. kan. Ryszard Muszyński z Parafii Oczyszczenia NMP w Starymgrodzie – 36,1%. Czołowa dwójka ma już sporą przewagę nad resztą konkurentów.

Trzecią lokatę zajmuje ks. Łukasz Żurawski z Parafii Świętej Trójcy w Lutogniewie – 19,1%. Na kolejnych miejscach są ks. kan. Janusz Giera z Parafii św. Stanisława Bpa w Kobylinie, ks. Maciej Krulak z Parafii św. Marcina Bpa w Borzęciczkach, ks. Adam Gmerek z Parafii św. Mikołaja Bpa w Benicach i ks. kan. Zygmunt Lewandowski z Parafii św. Wawrzyńca w Koźminie Wlkp.

Laureata plebiscytu poznamy o północy 5 listopada 2017. Wtedy to nasza zabawa dobiegnie końca. Klasyfikację on-line można śledzić przez całą dobę na http://www.glokalna.pl/ulubiony-proboszcz-powiatu-krotoszynskiego2017/.

(ANKA)

Jak głosować?
Wyślij sms pod nr
71051 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści PROBOSZCZ., podając numer kandydata według wzoru: PROBOSZCZ.28

Zwiększ liczbę głosów jednym sms-em!

Oddaj 3 głosy na swojego faworyta. Wyślij sms o tej samej treści na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT).

Oddaj 10 głosów! Wyślij sms o tej samej treści na numer 76567 (koszt 7,38 zł z VAT).

 

Archiwum
Impuls
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...