Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Gotowa na zmiany? Wygraj metamorfozę!

2017-10-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Gotowa na zmiany? Wygraj...
Gotowa na zmiany? Wygraj metamorfozę!

Chcesz się zmienić, ale nie wiesz, od czego zacząć? Z nami możesz to zrobić. Zgłoś się do konkursu pod hasłem „Gotowa na zmiany? Bądź piękna i zdrowa!”, a możesz wygrać METAMORFOZĘ, którą przeprowadzi grono profesjonalistów.

 

Nieważne, ile masz lat. Jeśli chcesz się zmienić i poczuć się piękniejsza, zgłoś się do akcji, a pomożemy ci zrobić pierwszy krok ku nowemu, lepszemu życiu.

METAMORFOZA będzie polegać na serii zabiegów pod okiem specjalistów z różnych dziedzin. Makijażem oraz zabiegami kosmetycznymi zajmie się Katarzyna Mocek – Kosmetologia Mirror. Treningi będą prowadzone pod okiem trenerów personalnych z Family Fit. Będzie to osiem treningów indywidualnych, wraz z planem treningowym, rozpisanym na cały miesiąc. A ponadto w trakcie METAMORFOZY jej uczestniczka może liczyć na darmowe wejścia do Family Fit. Z kolei sklep MonEw – dla wyjątkowych kobiet – zajmie się doborem kreacji na różne okazji. W salonie optycznym Visus dobiorą dla Ciebie idealne okulary przeciwsłoneczne, a ponadto zrelaksujesz swoje ciało i umysł podczas zabiegów w kapsule floatingowej – jest to kąpiel w wodzie zawierającej sól EPSOM. FotoSebol wykona natomiast dwie profesjonalne sesje zdjęciowe, które będą nie tylko pamiątką, ale również motywacją do utrzymania efektów METAMORFOZY. Jednocześnie będzie to podsumowanie całego procesu Twoich zmian.

W trakcie METAMORFOZY będziemy informować naszych Czytelników o jej przebiegu i postępach. Czekamy z niecierpliwością na wasze zgłoszenia!

Jakie są kryteria wyboru?

Brak! Do udziału zachęcamy wszystkie kobiety, które nie boją się zmian i chcą przeżyć przygodę pełną pozytywnych emocji.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS o treści METAMORFOZA.imię, nazwisko, numer telefonu po numer 71160. Zgłoszenia przyjmowane będą od 24 października do 2 listopada.

KINGA KOSTKA

NASI PARTNERZY:

K. Mocek – Kosmetologia Mirror

Family Fit – Twoje Centrum Fitness

FotoSebol

Salony Optyczne VISUS

MonEw – dla Wyjątkowych Kobiet

 

Regulamin akcji “Gotowa na zmiany? Bądź piękna i zdrowa!”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Nazwa akcji:
Akcja będzie prowadzona pod nazwą
„Gotowa na zmiany? Bądź piękna i zdrowa!”

2. Podmiotem organizującym akcję, zwanym dalej „Organizatorem”, jest Wielkopolska Squad S.C., wydawca „Wielkopolskiej Gazety Lokalnej KROTOSZYN”, mającej siedzibę przy ul. Mały Rynek 13/10 w Krotoszynie, o numerze NIP 621-181-14-02.

3. Zasięg akcji:

Akcja odbędzie się na terenie powiatu krotoszyńskiego.

4. Czas trwania akcji:

Akcja rozpoczyna się 24.10.2017 r. , zakończenie akcji 17.12.2017 r. o godz. 23:59.,

DANE OSOBOWE

5. Uczestnicy akcji poprzez zgłoszenie udziału wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem akcji przez organizatora, a także na opublikowanie swego imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania na liście zwycięzców. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie lub cofnięcie zgody na ich wykorzystanie uniemożliwia udział lub dalszy udział w akcji. Dane osobowe są niezbędne do przeprowadzenia konkursu i jego rozstrzygnięcia. Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do informacji dotyczących danych osobowych, prawo do składania wniosku do organizatora o ich poprawienie oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.

UCZESTNICY KONKURSU

6. Laureatami akcji nie mogą być:

– pracownicy organizatora oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. małżonkowie, dzieci, wnuki, rodzeństwo, rodzice)

– właściciele, pracownicy oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. małżonkowie, dzieci, wnuki, rodzeństwo, rodzice) firmy BILD PRESSE POLSKA Sp. z o.o. sp.k. oraz podmiotów ściśle z nią powiązanych

7. Wzięcie udziału w akcji jest równoznaczne:

– z akceptacją regulaminu akcji,

– ze zobowiązaniem się do przestrzegania zasad określonych w regulaminie,

– z potwierdzeniem, że uczestnik spełnia wszystkie warunki niezbędne do wzięcia udziału w akcji.

KOMISJA

W celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu akcji, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do plebiscytu oraz dokonania wyboru zwycięzców akcji, Organizator powoła Komisję akcji, w jej skład wejdzie 1 przedstawiciel Organizatora oraz 2 przedstawicieli Fundatorów.

ZASADY AKCJI

8.POSZCZEGÓLNE ETAPY: 
1) wysyłanie smsów zgłoszeniowych (24.10-02.11)
2) wykonanie zdjęć kandydatek z uzasadnieniem (od 3-6.11)
3) głosowanie sms-owe (od 7 do 19.11)
4) ogłoszenie wyników 20.11 na portalu www.glokalna.pl i na fanpage’u gazety oraz 21.11 w gazecie
5) zwyciężczyni rozpoczyna METAMORFOZĘ.

ZGŁOSZENIA

9. Zgłoszenia odbywają się za pomocą sms-ów nadsyłanych na numer 71160 – 1 głos koszt 1,23 (z VAT), w terminie do 24.10.2017 r. do 2.11.2017 r. do godz.23:59.
10. Zgłoszenia do akcji są przyjmowane i rejestrowane przez automatyczny system zgłoszeń, który określa czas odbioru wiadomości SMS. Koszt sms to 1,23 zł.
11. Pojemność SMS-a wynosi max. 160 znaków bez polskich czcionek. Hasło o większej pojemności spowoduje zwielokrotnieniem naliczonej opłaty za SMS-a.
12. Po przyjęciu i zarejestrowaniu głosu każdy głosujący otrzyma zwrotną wiadomość SMS z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

13. Sms-y nadesłane po upływie terminu nie będą uwzględnione.

GŁOSOWANIE

14. Głosowanie odbywa się za pomocą sms-ów nadsyłanych na numer 72051 – 1 głos koszt 2,46 (z VAT), w terminie do 7.11.2017 r. do 19.11.2017 r. do godz.23:59.
15. Głosu na poszczególne kandydatki są przyjmowane i rejestrowane przez automatyczny system zgłoszeń, który określa czas odbioru wiadomości SMS. Koszt sms to 2,46 zł.
16. Pojemność SMS-a wynosi max. 160 znaków bez polskich czcionek. Hasło o większej pojemności spowoduje zwielokrotnieniem naliczonej opłaty za SMS-a.
14. Po przyjęciu i zarejestrowaniu głosu każdy głosujący otrzyma zwrotną wiadomość SMS z potwierdzeniem udziału w głosowaniu.

17. Sms-y nadesłane po upływie terminu nie będą uwzględnione w głosowaniu.

NAGRODY

18. Nagrodą dla zwyciężczyni jest metamorfoza.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW AKCJI

19. Wyniki akcji zostaną opublikowane na portalu www.glokalna.pl i na portalu społecznościowym Facebook 20.11.2017 r. oraz w Gazecie Lokalnej KROTOSZYN 21.11.2017 r.

20. Termin finału akcji – 18.12.2017 r.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

21. Reklamacje mogą być zgłaszane przez uczestników akcji od dnia rozpoczęcia akcji, najpóźniej w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników akcji. Reklamacje, które wpłyną po 7 dniu od daty ogłoszenia wyników, nie będą uwzględniane, niezależnie od daty stempla pocztowego.

22. Reklamacje rozpatruje komisja. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis. Reklamacja powinna zostać przesłana listem poleconym na adres: Wielkopolska Squad S.C., ul. Mały Rynek 13/10 Krotoszyn.

23. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 7 dni od dnia ich wpływu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

24. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony uczestnikom plebiscytu do wglądu w siedzibie Organizatora oraz jest dostępny na Witrynie www.glokalna.pl. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad akcji, a co za tym idzie także treści regulaminu.

Neonówka
Archiwum
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Gościniec
Kamienica
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla

Ankieta

Co myślisz o Ławce Niepodległości?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...