Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Groźne zderzenie na Parcelkach

2019-04-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Groźne zderzenie na Parcelkach
Groźne zderzenie na Parcelkach

2 kwietnia na ul. Szosa Benicka w Krotoszynie doszło do groźnie wyglądającego wypadku dwóch samochodów osobowych. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa.

 

Pojazdami podróżowały dwie osoby, którym strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ponadto odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach i zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych.

Poszkodowanymi zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego. Zdecydowano, by jedną z tych osób przewieźć do szpitala. Po czynnościach dochodzeniowych policji z jezdni usunięto części karoserii samochodowej oraz płyny eksploatacyjne.

– Mieszkanka Krotoszyna, skręcając w lewo samochodem marki Hyundai, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka pojazdowi marki BMW. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca BMW został przetransportowany do szpitala. Sprawczynię tego zdarzenia ukarano mandatem w wysokości 250 zł – mówi Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Sorry, there are no polls available at the moment.
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner