Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Gwarancja wypłacenia dofinansowania!

2020-11-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Gwarancja wypłacenia dofinansowania!
Gwarancja wypłacenia dofinansowania!
Vidia film tekst

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach z zakresu instalacji fotowoltaicznych nie tylko dla osób prywatnych czy rolników, ale także dla firm. Oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu, przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego, pomożemy wybrać jak najbardziej optymalne miejsce dla paneli słonecznych oraz najkorzystniejszy sposób finansowania inwestycji.

 

Przygotujemy indywidualny projekt dla Twojej inwestycji i przystąpimy do montażu urządzeń wraz z ich podłączeniem do systemu instalacji energetycznej oraz zgłosimy za Ciebie przedsięwzięcie do zakładu energetycznego. Gwarantujemy pełną współpracę z naszymi Klientami w zakresie analizy korzyści z inwestycji oraz późniejszego monitoringu sieci. Posiadamy ponadto własne ekipy montażowe, dzięki czemu w pełni przejmujemy odpowiedzialność za wykonywane czynności oraz wyposażenie.

W naszych pracach wykorzystujemy tylko i wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych producentów.

Jednym z gorących pytań Klientów w ostatnim czasie jest pytanie o dofinansowanie. Liczba osób chętnych do skorzystania z programu Mój Prąd jest ogromna, co powoduje niepewność otrzymania dofinansowania, skoro pula wciąż maleje…

My dajemy na to gwarancję! Jeżeli nie otrzymasz dedykowanego dofinansowania – MY JE WYPŁACIMY. Jedyna taka oferta na tak szerokim rynku FOTOWOLTAIKI.

Polecamy również zapoznanie się z naszą ofertą klimatyzatorów. UWAGA! Do końca listopada montaż 50% taniej! Nie zwlekaj – zadzwoń już teraz na numer 513 224 895!

(GETFREE)

YouTube

Pałac w Orli
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Zajączek
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek