Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Pluszaki

Harcerski festyn

2017-09-13
Harcerski festyn

W sobotę w Parku Miejskim w Krotoszynie po raz kolejny zorganizowano festyn pod hasłem „Wszyscy byliśmy harcerzami”. Imprezę przygotował ZHP, Hufiec Krotoszyn im. Powstańców Wielkopolskich.

 

Na festyn zaproszono byłych, aktualnych i przyszłych harcerzy. Wszyscy mieli okazję poznać sposób funkcjonowania krotoszyńskiego hufca, jego tradycje, zasady, najważniejsze cele działalności itd.

Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych, dla których przygotowano szereg atrakcji, takich jak na przykład wspinaczka po skrzyni, ścianka wspinaczkowa czy puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Poprzez dobrą zabawę dzieci miały okazję przekonać się, jak to jest być harcerzem.

Ponadto można było skorzystać z telefonów polowych, poznać harcerskie piosenki oraz posmakować harcerskiej kuchni. Każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się, jak wstąpić w szeregi harcerstwa. Była też możliwość obejrzenia kroniki z działalności krotoszyńskiego hufca oraz zaznajomienia się z podstawowymi zasadami survivalu.

(NOVUS)

Fines
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy jesteś za swobodnym dostępem obywateli do broni?
Loading ... Loading ...