Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Harcerski festyn

2017-09-13
Harcerski festyn

W sobotę w Parku Miejskim w Krotoszynie po raz kolejny zorganizowano festyn pod hasłem „Wszyscy byliśmy harcerzami”. Imprezę przygotował ZHP, Hufiec Krotoszyn im. Powstańców Wielkopolskich.

 

Na festyn zaproszono byłych, aktualnych i przyszłych harcerzy. Wszyscy mieli okazję poznać sposób funkcjonowania krotoszyńskiego hufca, jego tradycje, zasady, najważniejsze cele działalności itd.

Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych, dla których przygotowano szereg atrakcji, takich jak na przykład wspinaczka po skrzyni, ścianka wspinaczkowa czy puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Poprzez dobrą zabawę dzieci miały okazję przekonać się, jak to jest być harcerzem.

Ponadto można było skorzystać z telefonów polowych, poznać harcerskie piosenki oraz posmakować harcerskiej kuchni. Każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się, jak wstąpić w szeregi harcerstwa. Była też możliwość obejrzenia kroniki z działalności krotoszyńskiego hufca oraz zaznajomienia się z podstawowymi zasadami survivalu.

(NOVUS)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
Merlin
M-partner
Matyla

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...