Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Historyczny wynik dziewcząt z Trójki

2017-11-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Historyczny wynik dziewcząt z...
Historyczny wynik dziewcząt z Trójki

Na drugim miejscu uplasowała się ekipa dziewcząt z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie w drużynowych mistrzostwach rejonu kaliskiego w tenisie stołowym. Zawodniczki Trójki w finale nie sprostały rywalkom z ZSE Kalisz.

 

Do rywalizacji w hali OSRiR w Kaliszu przy ulicy Łódzkiej przystąpiły najlepsze zespoły etapów powiatowych z naszego regionu, które podzielono na dwie grupy.

Dziewczęta z krotoszyńskiej Trójki w pierwszej fazie turnieju wygrały z III LO Ostrów Wielkopolski 4:2 oraz przegrały z ZST Pleszew 3:4. Z kolei pleszewianki pokonały team z Ostrowa Wlkp. 4:3. – Każda z drużyn miała po jednym zwycięstwie, dlatego o tym, kto zagra w finale, zdecydował bilans setów. To właśnie dzięki temu wyprzedziliśmy pozostałe drużyny, odnosząc tym samym najlepszy wynik w historii szkoły – oznajmia Paweł Zwierz, opiekun dziewcząt z Trójki.

W finale krotoszynianki musiały uznać wyższość rywalek z ZSE Kalisz, przegrywając 1:4. W drużynie ZSP 3 Krotoszyn wystąpiły Marta Marcinkowska, Julia Talaga oraz Karolina Krakowska.

(GRZELO)

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...