Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Huczne i uroczyste otwarcie PSZCZÓŁKI!

2019-03-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Huczne i uroczyste otwarcie...
Huczne i uroczyste otwarcie PSZCZÓŁKI!

Artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje, artykuły związane z ogrodem, wreszcie materiały budowlane i wykończeniowe – wszystko to mogą nabyć osoby, które odwiedzą otwarty w miniony piątek market PSZCZÓŁKA, mieszczący się w Centrum Budowlanym BANASZAK. Huczne otwarcie przyciągnęło rzeszę klientów.

 

8 marca tuż po godz. 9.00 przecięto granatową wstęgę w związku z otwarciem marketu budowlanego PSZCZÓŁKA przy ul. Osadniczej w Krotoszynie. Wszystkie panie odwiedzające to miejsce mogły liczyć na tulipany oraz szereg atrakcji, m.in. udział w konkursie paragonowym, w którym co godzinę wręczano upominki. Głównymi nagrodami – dla osób, które dokonały największych zakupów – były telewizor, żółty rower miejski z napisem Pszczółka oraz tablet.

Centrum Budowlane BANASZAK weszło tym samym do grona marketów budowlanych najszybciej rozwijającej się sieci, poszerzając znacznie swoją ofertę produktową. W PSZCZÓŁCE można zakupić, oprócz szerokiego wyboru materiałów budowlanych i wykończeniowych, także artykuły gospodarstwa domowego i dekoracje.

– W dziale „ogród” nasi klienci znajdą nie tylko kwiaty, podłoża, ale też środki ochrony roślin, nawozy i nasiona – mówi Karol Banaszak, który dziękował podczas otwarcia całej załodze marketu za pracę włożoną w ciągu ostatnich tygodni w przygotowania do otwarcia. Ciepłych słów nie szczędzili też przedstawiciele grupy Majster Budowlane ABC, która zrzesza markety Pszczółka w Polsce.

– Chciałbym złożyć serdecznie podziękowania i słowa uznania dla właścicieli, dla całej ekipy, dla tego zespołu, który ciężko pracował, żebyście mogli, drodzy państwo, dzisiaj wejść w te progi po nowemu i dokonywać zakupów. Serdeczne podziękowania również dla naszych władz lokalnych w dziedzinie wsparcia przedsiębiorczości. Warto nad tym poważnie się zastanowić. Musi bezwzględnie powrócić taki nasz lokalny patriotyzm. Nie trzeba jeździć do tych wielkopowierzchniowych marketów, znajdziecie tutaj wszystko, co jest tam. Na pewno na lepszych warunkach i w niższych cenach. Wspierajcie lokalną przedsiębiorczość, bo naprawdę warto. Przedsiębiorcy płacą przez to podatki, przez co jest tworzona infrastruktura i inwestycje. Mamy nadzieję, że te nasze Pszczółki zaroją się w całym kraju – oznajmił tuż przed przecięciem wstęgi Krzysztof Sobiechowski, wiceprezes Zarządu Majster Budowlane ABC.

W uroczystym otwarciu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu oraz gminy Krotoszyn w osobach wicestarosty Pawła Radojewskiego oraz wiceburmistrza Ryszarda Czuszke. – Chciałbym wam, drodzy właściciele, serdecznie pogratulować w imieniu burmistrza Krotoszyna i przewodniczącej Rady Miejskiej. Jest to kolejny podmiot gospodarczy, który się rozwija, co bardzo nas cieszy. Życzę wam, żeby wasza praca przyczyniła się do rozwoju lokalnej społeczności – gratulował Ryszard Czuszke. Uroczystego poświęcenia nowego obiektu dokonał Dariusz Kowalik, proboszcz parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krotoszynie.

Co oznacza dla klientów PSZCZÓŁKA w Krotoszynie? – Przede wszystkim ogromny wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach – odpowiada krótko Karol Banaszak. Market budowlany w Centrum Budowlanym BANASZAK otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00, a w soboty od 7.00 do 15.00. Zapraszamy na zakupy!

(KB / NOVUS)

Loading ... Loading ...
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Lesniczowka
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Korona
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla