Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Inauguracja krotoszyńskiej halówki

2017-11-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Inauguracja krotoszyńskiej halówki
Inauguracja krotoszyńskiej halówki

Ruszyły rozgrywki Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Pierwszym liderem została ekipa A Seree Tee. Obrońca tytułu rozgromił Dream Team 11:0.

 

Od początku meczu dominowało AST i do przerwy prowadziło 5:0. Po zmianie stron mistrzowie kontrolowali sytuację na boisku i dołożyli jeszcze sześć goli. Pięć trafień zanotował Mikołaj Marciniak.

MTV wygrało z Ekipą z Sulmierzyc 8:2. Do przerwy był remis 2:2. Po zmianie stron trwała zacięta walka, ale ostatecznie Ekipa musiała uznać wyższość bardziej utytułowanego rywala.

Pro-Met pokonał 9:6 Tornado, które – mimo przegranej – pokazało się z niezłej strony. Do przerwy minimalnie lepsi byli koźminianie, prowadząc 3:2. Po zmianie stron trwała wymiana ciosów i osiem minut przed końcem było 6:6. Końcówka należała jednak do Pro-Metu. Godne odnotowania było fantastyczne trafienie Rafała Majchrzaka, który z kilkunastu metrów umieścił futbolówkę w okienku bramki Tornado.

Zwycięstwo 3:1 nad Luntrusami odnieśli Juniorzy Astry, którzy w poprzednim sezonie nie zdobyli żadnego punktu. Świetnie w bramce spisywał się Norbert Kozieł. Warto nadmienić, że golkiper ten w Playarenie bronił barw Pancomu, a część graczy tej ekipy występuje obecnie w Luntrusach. Dwa gole strzelił Patryk Reyer.

Remisem zakończył się pasjonujący pojedynek Igloo z Octagonem. Dwie minuty przed końcem Octagon prowadził 4:2. Igloo jednak zdołało wyrównać. W ostatniej akcji meczu strzałem z rzutu wolnego do remisu doprowadził Daniel Gasztyk.

W najciekawszym spotkaniu tej kolejki Żubry zmierzyły się z LZS-em Kobierno-Tomnice. Do przerwy pierwszy z tych zespołów prowadził 2:0. Po zmianie stron LZS spisywał się lepiej, lecz Żubry wygrały 3:2.

Podczas oficjalnego otwarcia nowego sezonu pokaz freestyle z piłką zaprezentował Kamil Frąckowiak.

(GRZELO)

FOT. Justyna Krysztofiak

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...