Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Wojno
CZWOJDA

Jedynka podjęła współpracę z fundacją

2021-02-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Jedynka podjęła współpracę z...
Jedynka podjęła współpracę z fundacją
Finestra

Szkoła Podstawowa nr 1 w Koźminie Wlkp. podjęła współpracę z Fundacją Santander Bank Polska w celu polepszenia bazy dydaktycznej. Dzięki temu udało się pozyskać środki, które pozwolą na stworzenie nowej klasopracowni. Projekt wspiera również Rada Rodziców, działająca przy koźmińskiej placówce.

 

Edukacja finansowa dla dzieci i młodzieży oraz przedsiębiorczość są bardzo ważnymi obszarami zaangażowania społecznego Santander Bank Polska. Dlatego wolontariusze fundacji postanowili przygotować dla uczniów niespodziankę i „pokolorować” klasę przed ich powrotem do szkoły.

– Ogromnie się cieszę, że udało się nam podjąć współpracę z Fundacją Santander. Dla nas to kolejny etap działań w rozwoju naszej placówki. Wcześniej już udało się od banków – PKO BP i Santander – pozyskać biurka, szafy i krzesła, wyposażając izby lekcyjne i sale komputerowe. Tym razem współpraca z pierwszym oddziałem Santander w Krotoszynie to pomoc w realizacji i przygotowaniu kolejnej klasopracowni. Od kilku miesięcy z panią Haliną Krauze, dyrektor banku, omawialiśmy wspólny projekt, aż w końcu się udało. W nasze działania, oprócz wolontariuszy banku, zaangażowała się Rada Rodziców i wspólnie tworzymy piękną izbę lekcyjną dla naszych uczniów, za co z całego serca w imieniu społeczności uczniowskiej serdecznie dziękuję – skomentował Jacek Zawodny, dyrektor SP nr 1 w Koźminie Wlkp.

OPRAC. (ANKA)

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
Get Free
Jarmużek
KLIMA-PARTNER
Oring
OLD-BRICK.PL
Zuziak
Jumbonet
Pałac w Orli
CZWOJDA
KIKICARCARE
MATYLA
ZSP2
Maśniak
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud