Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Jubileusz LZS-u Bożacin

2018-12-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Jubileusz LZS-u Bożacin
Jubileusz LZS-u Bożacin

W drugą niedzielę grudnia w sali Domu Rolnika w Bożacinie odbył się turniej tenisa stołowego z okazji 60-lecia miejscowego LZS-u. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach.

 

W szranki stanęło 44 zawodników z 11 miejscowości. W gronie seniorek najlepsza była Honorata Dąbrowska (Kobierno), a za nią uplasowały się Paulina Robak (LZS Bożacin), Agata Szczotka (Nowa Wieś) i Laura Litwin (Bożacin). W kategorii żaczek pierwsze miejsce zajęła Karolina Kościelna (Bożacin), wyprzedzając Weronikę Piaseczną (Bożacin), Matyldę Szczuraszek (Krotoszyn) i Aleksandrę Konrady (Bożacin).

Rozgrywki weteranów wygrał Stanisław Gdynia (Krotoszyn), a kolejne pozycje zajęli Henryk Kurzawski (Piwniczanka Krotoszyn), Marek Sójka (Gorzupia) i Zenon Marcinkowski (Doliwa Rozdrażew). W grupie seniorów triumfował Janusz Majewski (Bożacin), który wyprzedził Dominika Talagę (Wronów), Mateusza Szymczaka (Bożacin) i Mirosława Sobańskiego (Smoszew).

Dla trzech najlepszych w każdej kategorii LZS Bożacin ufundował okolicznościowe puchary. Nagrody wręczała sołtys wsi, Lilianna Sekula-Łąkowska, która ufundowała słodkości dla wszystkich uczestników turnieju.

Po sportowej rywalizacji odbyło się „Spotkanie pokoleń” z okazji jubileuszu LZS-u Bożacin. Najbardziej zasłużonym sportowcom wręczono okolicznościowe nagrody.

(ANKA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla