Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Jubileuszowa gala firmy DAF-MAL!

2019-09-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Jubileuszowa gala firmy DAF-MAL!
Jubileuszowa gala firmy DAF-MAL!
BS artykuł

7 września krotoszyńska firma DAF-MAL świętowała ćwierćwiecze swojej działalności. W Gościńcu Pępowo zorganizowano uroczystą galę, którą miał zaszczyt poprowadzić Daniel Borski – wydawca Gazety Lokalny KROTOSZYN. Była to okazja do wspomnień i złożenia licznych podziękowań Dariuszowi Fabianowskiemu – założycielowi i właścicielowi firmy.

 

Galę poprzedziła Msza święta w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie. Koncelebrowali ją ksiądz prałat dr Aleksander Gendera i ksiądz prałat Adam Modliński. W trakcie kazania podkreślono, że praca jest dla człowieka narzędziem do samorealizacji i zmieniania otaczającej nas rzeczywistości na lepsze. Proboszcz Gendera podkreślił, że firma DAF-MAL przez 25 lat swojej działalności zyskała ogromne zaufanie społeczne ze względu na swoją solidność oraz jej właściciela, Dariusza Fabianowskiego – człowieka niezwykle ciepłego, empatycznego i pomagającego innym w potrzebie, a przy tym dobrego i sprawnego przedsiębiorcę.

Podczas gali w Pępowie Dariusz Fabianowski wspomniał o trudnych początkach swojej firmy, którą założył w styczniu 1994 jako młody mężczyzna, po 18-miesięcznej służbie wojskowej. Były to trudne czasy dla polskiej gospodarki. Przez lata założyciel DAF-MALU mozolnie budował swoją markę i wiarygodność, przez co regularnie powiększało się grono klientów oraz partnerów biznesowych. Pierwszą siedzibą firmy było małe pomieszczenie obok schodów na osiedlu Korczaka, gdzie Dariusz Fabianowski mieszkał wraz z rodzicami. Dopiero po dwóch latach przeniesiono ją na ulicę Raszkowską w Krotoszynie. Obecnie siedziba mieści się na ul. Rawickiej.

– Chciałbym podziękować przede wszystkim moim najbliższym, ukochanej żonie, która mnie wspierała w trudnych chwilach, w trakcie wielu nieprzespanych nocy przez te 25 lat – powiedział, nie kryjąc wzruszenia, Dariusz Fabianowski.

FOTOGALERIĘ Z TEGO WYDARZENIA ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Gratulacje z okazji 25-lecia złożyło przedsiębiorcy wielu zaproszonych gości, m.in. Józef Januszkiewicz, reprezentujący Cech Rzemiosł Różnych i Krotoszyńską Izbę Rzemieślniczą. Starszy Cechu zaznaczył wielki wkład Dariusza Fabianowskiego w kształcenie młodych ludzi, wspominając o jego uczestnictwie w egzaminach zawodowych i przyjmowaniu wielu praktykantów. Przy okazji wręczono odznaczenia Cechu Rzemiosł Różnych wyróżnionym pracownikom firmy DAF-MAL, którzy również złożyli gratulacje swojemu pracodawcy.

Podziękowania popłynęły także od wielu firm i osób, a także władz samorządowych, które od lat współpracują z Dariuszem Fabianowskim, m.in. od Karola Banaszaka z Centrum Budowlanego Banaszak, wiceburmistrza Ryszarda Czuszke czy Dariusza Rozuma – prezesa Polskiego Związku Sumo, który mówił o wielkim zaangażowaniu właściciela DAF-MALU w promowanie sumo, jak również wskazał na jego niezwykłą wrażliwość i empatię w prowadzeniu biznesu.

Słowa uznania wyraziły dyrektorki krotoszyńskich przedszkoli, w których Dariusz Fabianowski z wielkim zaangażowaniem przeprowadzał niezbędne prace remontowe. – Dzięki pana pomocy nasze przedszkola są teraz bardzo piękne – stwierdziły zgodnie dyrektorki.

Oficjalna część gali zakończyła się skosztowaniem jubileuszowego tortu, wzniesieniem toastu i obejrzeniem filmu podsumowującego 25-lecie istnienia firmy DAF-MAL, który nagrała Gazeta Lokalna KROTOSZYN. Potem był czas na wspólną, huczną zabawę.

MICHAŁ KOBUSZYŃSKI

YouTube

daf-mal
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
gierko
APR
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
TOR
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
W starym stylu
Wojno