Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DARIUSZ ROZUM
PADEWSCY2

Już w najbliższy weekend zagramy dla Szymona i Michała!

2014-03-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Pomagamy
  4. /
  5. Już w najbliższy weekend...
TK DACHY

Od piątku do niedzieli w Koźminie Wlkp. trwać będzie ósma edycja Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Szymona i Michała”. Jak co roku – przy udziale gwiazd – zbierać będziemy środki na leczenie dwóch chorych osób z powiatu krotoszyńskiego.

Najbliższa edycja organizowanych przez nas zmagań poświęcona będzie Szymonowi Glinkowskiemu oraz Michałowi Wojtasikowi. Szymon, będący zapalonym kibicem Lecha Poznań, musi przejść wartą 30 tys. zł operację stóp. Z kolei Michał cierpi na wiele schorzeń (m.in. głuchota, żółtaczka, zwapnienie mózgu, zanik nerwów wzrokowych). W jego przypadku zebrane środki pozwolą na kontynuację kosztownego leczenia.

W miniony piątek w siedzibie GL KROTOSZYN odbyło się losowanie gier eliminacyjnych. Rozpoczną się one w piątek, 7 marca, o godz. 16.00. Z każdego zestawu promocję wywalczą po dwa najlepsze teamy. Areną zmagań będzie obiekt koźmińskiego ZSP. Pierwszego dnia turnieju poznamy cztery ekipy, które zaprezentują się podczas niedzielnych finałów. Z kolei dzień później rywalizacja o pozostałych sześć miejsc toczyć się będzie w trzech grupach.
Niedzielę zainaugurują o godz. 9.00 mecze grupowe. O 11.00 dokonamy oficjalnego otwarcia zawodów. Gry będą urozmaicone o liczne pokazy i konkursy. Ważną kwestię stanowić będą licytacje gadżetów (m.in. piłka z podpisem Cristiano Ronaldo, piłka z podpisami graczy Lecha Poznań). Oczywiście nie zabraknie zespołu Lech Poznań Oldboys, który jak zwykle rozegra spotkania pokazowe z dwoma najlepszymi zespołami. W jego składzie pojawią się m.in. siatkarze Łukasz i Sebastian Kaczmarkowie. Przypominamy, iż tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie rozdrażewskie MTV.
Na turniej zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy w miłej, sportowej i rodzinnej atmosferze zechcą spędzić najbliższy weekend. Atrakcji i emocji nie zabraknie! Apelujemy także do przedsiębiorców. Wciąż można wesprzeć akcję, promując przy okazji swoje firmy (szczegóły pod nr tel. 531 900 502).

Zachęcamy również do odwiedzin portalu www.glokalna.pl, na którym pojawiać się będą newsy związane z turniejem. Relację live z koźmińskich wydarzeń będzie można śledzić pod adresem www.40minut.pl/prezentacja.php?id=87.

NR KONTA SZYMONA I MICHAŁA

95 1090 1157 0000 0000 1502 2029 z dopiskiem dla Szymona i Michała

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KROTOSZYNIE

(GOLSKI)

PLAN GIER ELIMINACYJNYCH
Piątek, 7.03.2014r.
GRUPA A (godz. 16.00)

1) Albatrosy Team
2) Pro-Met Koźmin Wlkp.
3) Helios
4) WPZTS Praczyk

GRUPA B (godz. 18.00)
1) A Seree Tee
2) Szyszka
3) Team Baszków
4) Sobmetal Sobańscy

Sobota, 8.03.2014r.
GRUPA C (godz. 10.00)

1) MTV Rozdrażew
2) Pro-Met Juniorzy
3) Kanarki z Norwich
4) LZS Kuklinów

GRUPA D (godz. 12.00)
1) Bez Nazwy Fach-Stol
2) Kangury Milicz
3) BARTESKO-ELECTRIC
4) Szybkie Trampki

GRUPA E (godz. 14.00)
1) GLOKALNA.PL Team
2) Brodziak Team
3) CKS Zduny K.O
4) WPZTS Praczyk II

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + czternaście =

YouTube

BGP 2023
Archiwum
JARANET b
GRUPA IMPET
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
JARANET A
INNOWACYJNE FINANSE
IGLOO PIASNY
Agencja Reklamowa GL
MAYOR INK