2. /
  4. /
  5. Kanonada koźmińskich Orłów
TAPAS

W 11. kolejce klasy okręgowej drużyna Białego Orła nie miała litości dla LKS-u Czarnylas. Koźminianie rozgromili rywala na jego terenie 9:0.

Koźmińska drużyna przez całe 90 minut wyraźnie dominowała nad miejscowymi. Nawet zły stan boiska nie przeszkadzał Orłom w szybkim konstruowaniu akcji. Goście co chwilę nacierali na bramkę przeciwników.

Festiwal strzelecki w 7. minucie rozpoczął Krzysztof Czabański. Chwilę później na 2:0 podwyższył Wojciech Kamiński po indywidualnej akcji. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Mirosław Kaźmierczak, który wcześniej ograł czterech zawodników LKS-u.

Po zmianie stron koźminianie jeszcze bardziej się rozstrzelali. Najpierw trzy gole w 20 minut strzelił W. Kamiński, a potem po jednym trafieniu dołożyli K. Czabański, P. Wciórka i O. Maciejewski.

LKS CZARNYLAS – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 0:9 (0:3)

0:1 – Krzysztof Czabański (7)

0:2 – Wojciech Kamiński (13)

0:3 – Mirosław Kaźmierczak (37)

0:4 – Wojciech Kamiński (56)

0:5 – Wojciech Kamiński (71)

0:6 – Wojciech Kamiński (74)

0:7 – Krzysztof Czabański (77)