Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Kanonada strzelecka LZS-u

2017-12-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Kanonada strzelecka LZS-u
Kanonada strzelecka LZS-u

Za nami trzecia kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Kapitalną partię rozegrali piłkarze LZS Kobierno-Tomnice, gromiąc 25:2 ekipę Tornada. To jeden z najwyższych wyników w historii rozgrywek.

 

LZS prowadził już 22:0. Wtedy to dwa honorowe trafienia zanotował Ł. Dudkowiak. Ostatecznie połączone siły Kobierna i Tomnic zwyciężyły 25:2. Po sześć bramek zdobyli K. Krystek i D. Baran.

Na szczycie utrzymał się zespół A Seree Tee, który pokonał Igloo 13:3. Po trzy gole strzelili A. Wosiek i M. Marciniak. Na pochwały zasługuje też bramkarz Igloo – I. Czubak, który dwoił się i troił, co jednak nie uchroniło jego drużyny przed wysoką porażką.

Drugie miejsce z kompletem punktów zajmują Żubry, które wygrały z Octagonem 6:4. To był najbardziej zacięty mecz tej kolejki. Po pierwszej połowie był remis 1:1. Po zmianie stron sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pięć minut przed końcem Żubry wyszły na prowadzenie 5:4, a po chwili przypieczętowały zwycięstwo, strzelając szóstego gola. Trzy bramki dla zwycięzców zdobył J. Kłobusek. Z kolei dorobek Octagonu to zasługa K. Szymczaka i F. Oleśkowa, którzy po dwa razy wpisali się na listę strzelców.

Na trzeciej pozycji plasuje się Pro-Met. Koźmiński zespół wygrał z MTV 6:4. Świetnie spisywali się bramkarze obu ekip – P. Szulc oraz K. Troszczyński. Warto odnotować przestrzelony rzut karny M. Kaczmarka, który zdecydował się uderzyć w stylu Panenki, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

W innych spotkaniach Ekipa z Sulmierzyc wygrała z Luntrusami 7:5, a Juniorzy Astry ograli 7:2 Dream Team. W tym meczu pierwszą czerwoną kartkę w tej edycji otrzymał M. Hajgenbart.

(GRZELO)

FOT. Góralki

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...