Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Kierował w stanie nietrzeźwym

2017-12-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Kierował w stanie nietrzeźwym
Kierował w stanie nietrzeźwym

Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 36, na odcinku między Kobylinem a Smolicami. 30 listopada w Starym Kobylinie czołowo zderzyły się dwa samochody. Sprawca zdarzenia prowadził auto w stanie nietrzeźwym.

 

Jak się okazało, zderzyły się samochody osobowe Fiat Punto i Volkswagen Passat. W chwili przybycia straży pożarnej kierujący byli już pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Z komory silnika fiata wydobywał się dym. – Strażacy zabezpieczyli teren działań i podali jeden prąd gaśniczy wody w natarciu do komory silnika, skutecznie likwidując przyczynę wydobywającego się dymu. Ponadto w rozbitych pojazdach odłączyli akumulatory – mówi Tomasz Patryas z Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie. Po wszystkich czynnościach policji usunięto z drogi płyny eksploatacyjne oraz części karoserii

Kobietę, która kierowała fiatem, przewieziono do szpitala. Kierowca drugiego pojazdu nie odniósł poważniejszych obrażeń. – Kierujący pojazdem marki VW Passat mieszkaniec Kobylina był w stanie nietrzeźwości – 0,49 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. – Prowadzony przez niego samochód z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, w efekcie czego doszło do zderzenia z fiatem punto. Auta zostały zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Postępowanie w tej sprawie prowadzi krotoszyńska komenda policji.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Która reprezentacja wygra mundial w Rosji?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...