Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Kierował w stanie nietrzeźwym

2017-12-02
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Kierował w stanie nietrzeźwym
Kierował w stanie nietrzeźwym

Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 36, na odcinku między Kobylinem a Smolicami. 30 listopada w Starym Kobylinie czołowo zderzyły się dwa samochody. Sprawca zdarzenia prowadził auto w stanie nietrzeźwym.

 

Jak się okazało, zderzyły się samochody osobowe Fiat Punto i Volkswagen Passat. W chwili przybycia straży pożarnej kierujący byli już pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Z komory silnika fiata wydobywał się dym. – Strażacy zabezpieczyli teren działań i podali jeden prąd gaśniczy wody w natarciu do komory silnika, skutecznie likwidując przyczynę wydobywającego się dymu. Ponadto w rozbitych pojazdach odłączyli akumulatory – mówi Tomasz Patryas z Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie. Po wszystkich czynnościach policji usunięto z drogi płyny eksploatacyjne oraz części karoserii

Kobietę, która kierowała fiatem, przewieziono do szpitala. Kierowca drugiego pojazdu nie odniósł poważniejszych obrażeń. – Kierujący pojazdem marki VW Passat mieszkaniec Kobylina był w stanie nietrzeźwości – 0,49 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. – Prowadzony przez niego samochód z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, w efekcie czego doszło do zderzenia z fiatem punto. Auta zostały zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Postępowanie w tej sprawie prowadzi krotoszyńska komenda policji.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Loading ... Loading ...
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Lesniczowka
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Korona
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla